يکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹  |  Sunday, 27 September 2020

دیباچه

کد خبر: ۳۰۴۹
تاریخ انتشار : ۱۹ : ۰۹ - ۰۶ دی ۱۳۹۴
کانال تلویزیونی «نشنال جئوگرافیک» در حال ساخت مستند جدیدی تحت عنوان «داستان خدا» است که «مورگان فریمن» قرارداد ساخت و اجرای این مستند را امضاء کرده است.
 

دیباچه:

فارس نوشت: این مستند 6 قسمته روایتگر داستان زندگی قاتلی بی‌رحم است که مدعی است تمامی قتل‌هایش را با دستور خداوند انجام داده و از آنجائیکه نائب خدا است، در صورتی‌که از زندان آزاد شود، نخواهد توانست جلوی خود را بگیرد و بار دیگر مرتکب قتل خواهد شد.

«فریمن» برای آشنایی با روحیات این قاتل زنجیره‌ای و شنیدن ادعاهای او از نزدیک، کمی پیش، در زندان «ایلینویز» با او دیدار و مصاحبه کرده است.

این قاتل زنجیره‌ای که «برایان دوگان» نام دارد، 59 ساله است و یکی از جرایم او، ربودن، تجاوز و قتل یک دختر بی‌گناه 10 ساله اهل ایالت شیکاگوی آمریکا است. «دوگان» ابتدا به مرگ محکوم شده بود ولی حکمش در دادگاه فرجام، به حبس ابد تخفیف یافت.

«فریمن» و تیم سازنده مستند «داستان خدا» قرار است پس از ملاقات با این قاتل زنجیره‌ای، به سراغ کارشناسان دینی و همچنین متخصصان اعصاب و روان بروند تا بیشتر بتوانند با علل اینکه یک نفر ممکن است چنین ادعایی کند، آشنا شوند.

«فریمن» در پروسه ساخت این مستند همچنین با «کنت کیهل»، متخصص اعصاب و روان و نویسنده کتاب پرفروش «نجوا‌کنندگان بیماران روانی» همکاری می‌کند.

 

 

 
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده