چهارشنبه ۰۹ مهر ۱۳۹۹  |  Wednesday, 30 September 2020

دیباچه

کد خبر: ۲۹۷۷۵
تاریخ انتشار : ۰۵ : ۱۴ - ۲۸ شهريور ۱۳۹۵
با حضور معاون وزیر ارشاد، معاون وزیر علوم و مدیرکل بنیاد شهید در نگارخانه مهر رونمایی می شود
دیباچه: نمایشگاهی از آثار عکاسی سیدروح اله هاشمی با عنوان «دیده دل » با حضور جمعی از مدیران فرهنگی در نگارخانه مهر فرهنگسرای انقلاب اسلامی، افتتاح و از تابلوی «شعائر» رونمایی می شود.به گزارش دیباچه به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای انقلاب اسلامی، در این آیین که عصر یکشنبه 28 شهریورو با حضور حجت الاسلام محمدرضا حشمتی، معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،  دکتر محمدرضا فراهانی، معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت، نادر نصیری، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران و جمعی از فعالان فرهنگی و هنری برگزار و از تابلوی قرآنی شعائر رونمایی می شود.

دیباچه-دیده دل


 این تابلو ترکیب نوینی از مضامین قرآنی در قالب هنر است که در آن از  خوشنویسی، تذهیب، منبت کاری و عکاسی بهره برده شده است. سیدروح اله هاشمی در خلق این اثر از همکاری 15 هنرمند بهره برده است. تابلوی شعائر در ابعاد 100 در 120 سانتی متر طراحی شده و این فرایند یک سال به طول انجامیده است.

در نمایشگاه «دیده دل» همچنین می توانید به تماشای 30 تابلوی عکاسی که به ارائه تصاویری از جاذبه های معنوی و تاریخی ایران بنشینید که  متناظر با آیات قرآنی انتخاب شده اند.

آیین افتتاح نمایشگاه «دیده دل» از ساعت 15 روز یکشنبه 28 شهریور در نگارخانه مهر فرهنگسرای انقلاب اسلامی دایر است. این نمایشگاه تا 12 مهر به کار خود ادامه می دهد.

فرهنگسرای انقلاب اسلامی در بزرگراه شهید نواب صفوی، تقاطع پل کمیل، ابتدای کمیل شرقی واقع شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 9-55419057 تماس بگیرید یا به نشانی enghelab.farhangsara.ir  مراجعه کنید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده