يکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹  |  Sunday, 27 September 2020

دیباچه

کد خبر: ۲۹۵۴۹
تاریخ انتشار : ۵۳ : ۱۲ - ۲۷ شهريور ۱۳۹۵
برنامه این هفته تالارهای نمایشی تئاترشهر اعلام شد
 

دیباچه: برنامه این هفته تالارهای نمایشی مجموعه تئاتر شهر در حالی اعلام شد که یک اثر نمایشی جدید در مرکز مطالعات اجرایی قشقایی میزبان علاقه مندان تئاتر خواهد بود.

به گزارش دیباچه به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، برنامه هفته جاری تالارهای نمایشی تئاتر شهر در حالی اعلام شد که از روز 29 شهریور ماه یک اثر نمایشی جدید در مرکز مطالعات اجرایی قشقایی اجرای خود را آغاز می کند.

دیباچه- تئاتر شهر


«روایت عاشقی» عنوان نمایش گروه تئاتر «زا» به سرپرستی بابک دقیقی است که در چارچوب جدید ترین پروژه مرکز مطالعات اجرایی قشقایی از روز 29 شهریورماه میزبان دوستداران تئاتر خواهد بود، در این اثر نمایشی که از تاریخ یاد شده ساعت 19 به مدت زمان 60 دقیقه و قیمت بلیت 20 هزار تومان به صحنه می رود حسین محمد آبادی، علی نفیسی، مهدی خسروی، رسول نیازی، سجاد امیر مجاهدی به عنوان بازیگر حضور دارند.

نمایش «کولا» به نویسندگی و کارگردانی نصیرملکی جو که از 10 شهریور ماه در تالار قشقایی به صحنه رفته بود، جمعه 26 شهریورماه به اجرای خود در این تالار نمایشی پایان داد.

در تالار اصلی نیز نمایش «سه خواهر و دیگران» به نویسندگی و کارگردانی حمید امجد هم تا روز جمعه 2 مهر ماه ساعت 19:30 با مدت زمان 170 دقیقه و قیمت بلیت 35 هزار تومان به صحنه می رود، افشین هاشمی، ریحانه سلامت، معصومه رحمانی، مارال آتشی، رامین سیاردشتی، علیرضا ناصحی، داریوش موفق، محسن حسینی، پیام امیرعبدالهیان، سام کبودوند، بهنوش بختیاری، جمشید جهانزاده، مهدی بهرام بیگی، محمد زکی زاده، سیامک مولوی، آرمین اویس قرنی، امیربهادر کریمی، محمدرضا اسکندری، معین طاهری طاری، سعید قاسمی بازیگران این نمایش هستند.

در تالار چهارسو هم نمایش «اگر...» نوشته نیک پین ، کارگردانی وحید رهبانی و بازی سارا بهرامی و وحید رهبانی تا روز چهارشنبه 31 شهریور ماه ساعت 18:30 و 20:30 به مدت زمان 70 دقیقه و قیمت بلیت 25 هزار تومان میزبان علاقه مندان تئاتر است.

نمایش «صبح بخیر» به نویسندگی و کارگردانی سیروس همتی هم ساعت 19:30 به مدت زمان 60 دقیقه و قیمت بلیت 20 هزار تومان با بازی کامبیز امینی، علی برجی، آذر سماواتی، شهرام مسعودی، آزیتا نوری وفا، بهار همتی، نگار همتی در تالار سایه تئاتر شهر اجرا می شود.

پلاتو اجرا مجموعه تئاتر شهر نیز تا روز جمعه 2 مهر ماه میزبان علاقه مندان تئاتر با نمایش « سپنج رنج و شکنج فرخنده» به نویسندگی محمود استاد محمد و کارگردانی شهرام گیل آبادی خواهد بود، در این اثر نمایشی که ساعت 20 با مدت زمان 60 دقیقه و قیمت بلیت 15 هزار تومان به صحنه می رود نوشین حسن زاده، رویا فلاح، نازنین مهیمنی، شمسی صادقی، فریدون محرابی به عنوان بازیگر حضور دارند.
برچسب ها: دیباچه ، تئاتر شهر
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده