چهارشنبه ۰۹ مهر ۱۳۹۹  |  Wednesday, 30 September 2020

دیباچه

کد خبر: ۲۹۵۱۱
تاریخ انتشار : ۳۴ : ۱۰ - ۲۷ شهريور ۱۳۹۵
دیباچه: فیلم سینمایی سوفی و دیوانه به کارگردانی مهدی کرم پور کلید خورد.

به گزارش دیباچه به نقل از روابط عمومی این فیلم سینمایی پس از بیش از نه ماه پیش تولید و بررسی گزینه های متعدد برای نقش های اصلی، امیر جعفری پنجشنبه گذشته مقابل دوربین محمد آلادپوش مدیر فیلمبرداری این پروژه سینمایی رفت و پنجمین فیلم سینمایی مهدی کرم پور در لوکیشنی در بازار تهران کلید خورد.

دیباچه-دیوانه و صوفی


کرم پور برای انتخاب نقش های اصلی خود گزینه های متعددی را از میان بازیگران شناخته شده و فعالان سینما و تئاتر و دانشجویان رشته های مرتبط مورد بررسی قرارداد و پس از دورخوانی ها و تمرین و اجرا در برخی لوکیشن های اصلی در هفته گذشته ، قرارداد امیر جعفری و به آفرید غفاریان برای بازی در نقش های اصلی این فیلم به ثبت رسید ولی بازیگران نقش های فرعی هنوز انتخاب نشده اند. اما تلاش عوامل فیلم بر این است که با برنامه ریزی بتوانند فیلم را برای حضور در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر آماده کنند.

به آفرید غفاریان که نقش مقابل امیر جعفری را در این فیلم ایفا خواهد کرد دانشجوی کارشناسی رشته کارگردانی تئاتر بوده و از سال 88 به بازی در تئاتر مشغول است که از این میان می توان به بازی در نمایش باغ آلبالو به کارگردانی حسن معجونی در سال 94 اشاره کرد.

فیلمنامه «سوفی و دیوانه» را مهدی کرپور به همراه مهدی سجاده چی نوشته که در چندین نسخه بازنویسی شده و درامی متفاوت است که پس از گذشت پنج سال از ساخته شدن عاشقانه «پل چوبی» پنجمین اثر بلند کرم پور، کارگردان گزیده کار کشور محسوب می شود.

«سوفی و دیوانه» درحالی کلید خورد که پیش از این برخی گمانه زنی ها درباره آغاز فیلمبرداری آن در شبکه های اجتماعی مطرح شد که حاوی برخی اطلاعات ناقص و اشتباه بود. لذا روابط عمومی این فیلم سینمایی از رسانه ها و علاقه مندان تقاضا دارد اخبار صحیح و موثق را تنها از طریق مرجع رسمی دریافت نمایند.

دیگر عوامل این فیلم سینمایی عبارتند از: مجری طرح: شهرزاد مهدوی ، مدیر فیلمبرداری : محمد آلادپوش، تدوین : نازنین مفخم ، طراح صحنه و گریم: علی عابدینی، مدیر تولید: شکوفا کریمی، صدابردار : بابک اخوان، طراح صحنه : آرش صادقی، برنامه ریز و دستیار اول کارگردان: حامد شریفی نیا، دستیار دوم کارگردان : رضا عزیزی ،منشی صحنه: ندا آصف، عکاس : احمدرضا شجاعی، نور: بهرام مشایی، دستیار تولید: علی مهرآسا، مدیر تدارکات : اصغر پسند پور، مجریان گریم: علی شفیعی و فیروزه پرچمی، تصویر بردار پشت صحنه: صبا قاسمی

تهیه کنندگی «سوفی و دیوانه» را هم مهدی کرم پور برعهده دارد.

{$sepehr_old_video_29511}
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده