يکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹  |  Sunday, 27 September 2020

دیباچه

کد خبر: ۲۹۳۴۲
تاریخ انتشار : ۳۵ : ۱۳ - ۲۵ شهريور ۱۳۹۵
دیباچه:شهره سلطانی خواننده و سرپرست گروه دات در حمایت از انجمن بیماران سوخته (ققنوس) بر روی صحنه تالار وحدت درخشید.

به گزارش دیباچه؛این كنسرت ويژه ی بانوان، به نفع انجمن بيماران سوخته "ققنوس" و به سرپرستی شهره سلطانی و تهيه كنندگی بهروز پناهنده، مدیریت اجرایی و برگزاری شرکت آوای مهر میهن به مدیریت کیارش حسن زاده در تالار وحدت به روی صحنه رفت.

photo_2016-09-15_00-36-29


گفتنی است شهره سلطانی در اشعار و ترانه های اجرا شده تاکید به مسائل اجتماعی داشت؛ در همین راستا نیز ترانه ای نظیر "صلح" كه به منظور حمايت از صلح و آرامش است از قطعات اجرایی در این کنسرت بود.

در زماني از برنامه، رويا ابراهيمی شاعر كه روابط عمومی انجمن بيماران سوخته را بر عهده دارد به روي صحنه آمد و نكاتی درباره انجمن و معرفی آن ذكر كرد؛ همچنين دليل انتخاب واژه ی ققنوس را برای اين مجموعه متذكر شد.

photo_2016-09-15_00-38-50


گفتنی است  بانوان هنرمند سینما و تلویزیون از جمله رويا نونهالي، فريبا نادری، نرگس ابيار، ساناز سماواتی، سارا خوئينی ها، فهميمه رحيم نيا،  نفیسه روشن ،الهام جعفرنژاد ،نیکی مظفری ،ساغر عزيزی،مریم نیک بین ،زهره هاشمی  ،از بانوان ترانه سرا    مهتاب رخصتی  و مریم دلشاد و ديگر اعضای جامعه ی هنر به همراه تنی چند از اعضای انجمن بیماران سوخته و همچنین  كودكان سوخته از روستای شين آباد ميهمانان اين مراسم بودند.

در این اجرا فروغ فضلی به عنوان (نوازنده پیانو و رهبر ارکستر)، طراوت باباخانلو (فلوت)، نیاز پور محمد علی لاهرودی (ویلون آلتو)، مهتاب فتح الله نوری (گیتار آکوستیک)، شیرین واعظی (درامز) و سحر میر هاشمی (پرکاشن) هنرنمایی کردند.

 photo_2016-09-15_00-40-27


در آخر كنسرت شهره سلطانی ضمن تشكر از شركت سحرخيز به عنوان اسپانسر برنامه و انجمن بیماران سوخته ققنوس همچنين تشكر ويژه از دکتر كيارش حسن زاده مدیر  "شركت آوای مهر ميهن"  و مدیر برنامه های گروه دات و بهروز پناهنده تهیه کننده کنسرت و  ديگر كساني كه در برگزاري اين مراسم وی ياری نموده اند، اين مراسم را به پايان رساند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده