يکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹  |  Sunday, 27 September 2020

دیباچه

کد خبر: ۲۸۷۵۱
تاریخ انتشار : ۲۵ : ۱۶ - ۲۱ شهريور ۱۳۹۵
بهزاد خداویسی در برنامه «خانواده یک» مطرح کرد :
دیباچه: «بهزاد خداویسی» بازی در سریال «روزگار جوانی» را یکی از ماندگارترین نقش‌های خود دانست و گفت: این سریال در واقع بیان دوران دانشجویی « اصغر فرهادی» در قالب یک سریال بود.

به گزارش دیباچه به نقل از روابط‌عمومی برنامه «خانواده یک»؛ «بهزاد خداویسی»؛ بازیگر سینما و تلویزیون با حضور در این برنامه و در بخش «خاطره بازی» با اجرای «علی رضا جاویدنیا «و «داوود حیدری»   با اشاره به اینکه از 9 سالگی وارد عرصه هنرهای نمایشی شده است، گفت: از سال 53 فعالیت هنری خود را با بازی در فیلم کوتاه آغاز کردم.

بازیگر فیلم«ضیافت » افزود: حضور در کانون پرورش‌ فکری کودک‌ونوجوان و بازی در فیلم‌های کوتاه آغاز مسیر بازیگری من بود. بعدها با موفقیت در آزمون سراسری و حضور در دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران، به صورت آکادمیک نیز بازیگری و کارگردانی را تا مقطع کارشناسی‌ارشد دنبال کردم و پس از آن نیز برای گذراندن دوره دکتری به فرانسه رفتم.

«خداویسی» سریال «روزگار جوانی» را یکی از ماندگارترین نقش‌های خود دانست و ادامه داد: یکی از ویژگی‌هایی که سبب شد این سریال جایگاه خاصی بین مخاطبان پیدا کند، فیلم‌نامه بسیار خوب  آن بود.

دیباچه-بهزاد خداویسی

وی با اشاره به اینکه  «اصغر فرهادی» نویسنده روزگار جوانی بود اضافه کرد : او به نوعی دوران دانشجویی خود را در قالب فیلمنامه این سریال بیان کرد و البته نقش من نیز همان «اصغر فرهادی» دوران دانشجویی بود.

بازیگر سریال «سر نخ» در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نشر اشعارش، اظهار داشت: هرگز خودم را شاعر نمی‌دانم چراکه در این کشور امثال فردوسی،حافظ،مولانا و سعدی شاعر خطاب می‌شوند. کتاب «در کوچه پس‌کوچه‌های ونیز» در واقع بیان دلنوشته‌های من به زبان شعر است که با پیشنهاد یکی از دوستان چاپ شد و البته نام این کتاب نیز پیشنهاد خود ناشر بود.

وی در پایان خاطرنشان کرد : در سال‌های اخیر  از سینما دور نبودم و همواره وقت خود را صرف نوشتن فیلمنامه کردم.

گفتنی است برنامه «خانواده یک» به تهیه کنندگی«مصطفی شریفی» هر روز ساعت 11 از شبکه اول سیما پخش می شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده