يکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹  |  Sunday, 27 September 2020

دیباچه

کد خبر: ۲۶۹۹۰
تاریخ انتشار : ۱۹ : ۱۴ - ۱۳ شهريور ۱۳۹۵
با حضور عوامل مجموعه تلویزیونی «خانه ما»
 

دیباچه: اجرای نمایش « اگر...» به نویسندگی و کارگردانی وحید رهبانی جمعه شب 12 شهریور ماه با حضور عوامل سریال تلویزیونی «خانه ما» در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر آغاز شد.

به گزارش دیباچه از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، اجرای نمایش « اگر...» به نویسندگی و کارگردانی وحید رهبانی جمعه شب 12 شهریور ماه با حضور عوامل سریال تلویزیونی «خانه ما» و تعدادی از هنرمندان در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر آغاز شد.

دیباچه-مسعود کرامتی


مسعود کرامتی کارگردان سریال «خانه ما» که سال ها پیش از رسانه ملی پخش می شد در آیین افتتاحیه نمایش « اگر...» گفت: خیلی خوشحالم که دوباره اینجا حضور پیدا کردم و می توانم وحید رهبانی را ببینم. او یکی از بازیگران سریال ماندگار «خانه ما» بود که سال ها پیش برای حضور در این سریال تست بازیگری داد و بعد از پذیرش توانست ایفاگر یکی از نقش های اصلی سریال باشد. به هر صورت من امروز واقعا اافتخار می کنم که با او دوست هستم و در تالاری حضور پیدا کردم که نمایشی به کارگردانی و بازی وی اجرای خود را آغاز می کند.

وی افزود: وحید رهبانی یکی از هنرمندان باهوش تئاتر ماست و تاکنون با آثاری که روی صحنه برده توانسته خود را به عنوان یکی از بهترین هنرمندان تئاتر ایران معرفی کند. من مطمئنم این نمایش نیز مانند سایر آثارش خوب و با کیفیت خواهد بود. ای کاش شرایط نیز به گونه ای رقم بخورد که او بتواند روز به روز بهتر از قبل کار کند.

دیباچه-مسعود کرامتی


شیرین یزدان بخش، بهناز جعفری، مانی نوری، ماریا حاجیها از جمله هنرمندانی بودند که در اولین اجرای نمایش « اگر...» در تالار چهارسو حضور پیدا کردند.

نمایش « اگر...» به نویسندگی و کارگردانی وحید رهبانی و بازی سارا بهرامی و وحید رهبانی هر روز غیر از شنبه ها ساعت 18:30 و 20:30 در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر میزبان علاقه مندان تئاتر است .

برای آگاهی از برنامه ها، اخبار و اطلاعات آثار نمایشی به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر به سایت رسمی این مجموعه با آدرس www.teatreshahr.com    مراجعه فرمایید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده