شنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۹  |  Saturday, 26 September 2020

دیباچه

کد خبر: ۲۶۸۲۳
تاریخ انتشار : ۳۱ : ۰۹ - ۱۳ شهريور ۱۳۹۵
دیباچه: علیرضا تابش مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی از پشت صحنه فیلم سینمایی «شکلاتی» به کارگردانی سهیل موفق و تهیه کنندگی ایرج محمدی بازدید کرد.

به گزارش دیباچه، علیرضا تابش به همراه مسعود احمدیان معاون فرهنگی بنیاد بامداد جمعه دوازدهم شهریور از پشت صحنه این فیلم در لوکیشنی واقع در خیابان فیروزمنش منطقه اقدسیه دیدن کرد.

او در این دیدار گفت: در راستای سیاست های حمایتی شورای راهبری و سیاست گذاری سینمای کودک و نوجوان که بنده نیز عضوی از آن هستم برای عرض خسته نباشید به تهیه کننده، کارگردان و دیگر عوامل این فیلم سینمایی که با خلاقیت و هنر آفرینی خود حیات دوباره ای در کنار دیگر سازندگان این نوع آثار به تولید سینمای کودک و نوجوان بخشیده اند سر صحنه حاضر شدم.

دیباچه-علیرضا تابش


تابش گفت: تولید فیلم های کودک و نوجوان و خانوادگی یکی از ضرورت های جامعه امروز ایران تلقی می شود که می تواند علاوه بر جنبه سرگرمی ، ارتباط سازنده و همدلانه ای را با مخاطب رقم بزند. در سال جاری تولید این ژانر سینمایی احیا شد و امیدواریم فیلمسازان موفق سینمای کودک و نوجوان برای ساخت این آثار تشویق شوند.

تابش در ادامه گفت: امسال نیز همانند سال گذشته بنیاد فارابی از فیلم اولی ها حمایت میکند و خوشبختانه در میان آثار این کارگردانان، فیلم های کودک و دفاع مقدس نیز هست.

وی افزود: امیدوارم در آینده ای نه چندان دور با توجه به پتانسیلی که در این زمینه وجود دارد شاهد رشد و شکوفایی مجدد این ژانر در سینمای نجیب ایران باشیم.

«شکلاتی» در حوزه کودک و خانواده تولید می شود و ساخت ترانه ها و موسیقی این فیلم را هم بهنام ابطحی به عهده خواهد داشت.

در این فیلم ﺷﺒﻨﻢ ﻣﻘﺪﻣﯽ، ﻧﺎﺻﺮ هاشمی، ﻣﺤﻤﺪرﺿﺎ هداﯾﺘﯽ، ارژﻧﮓ اﻣﯿﺮﻓﻀﻠﯽ، ﻋﻠﯽمسعودی، ﻓﺮزﯾﻦ ﻣﺤﺪث، ﭘﺮﯾﺴﺎ رﺿﺎﯾﯽ، ﺟﻮاد ﺟﻮﯾﻨﺪه، ﺑﺎ هنرمندی شهره ﻟﺮﺳﺘﺎﻧﯽ و دارﯾﻮش اﺳﺪ زاده و همچنین ﺑﺎزﯾﮕﺮان ﮐﻮدک: ﻣﺤﻤﺪرﺿﺎ ﺷﯿﺮﺧﺎﻧﻠﻮ، آﯾﻠﯽ اﺣﻤﺪی، ﻣﺤﻤﺪ ﺣﺴﯿﻦ ﺑﻠﻮﮐﺎت، ﺳﺎﻣﺎن ﻣﯿﺮﺣﺴﯿﻨﯽ، شهاب ﺷﯿﺮ ﻣﺮدی و همراز اﮐﺒﺮی نقش آفرینی می کنند.

 
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده