دوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹  |  Monday, 21 September 2020

دیباچه

کد خبر: ۲۶۰۳۵
تاریخ انتشار : ۳۰ : ۱۲ - ۰۸ شهريور ۱۳۹۵
 

دیباچه: تمام بلیت‌های 8 سانس کنسرت محمد علیزاده در تهران به فروش رفت و این خواننده پرکار موسیقی پاپ؛ از طرف سازمان قهرمانان ملی ورزش ایران نیز به عنوان جوان برتر سال 94 در حوزه «هنر ورزش» انتخاب شد.

به گزارش دیباچه،استقبال هواداران از سری جدید کنسرت بزرگ محمد علیزاده به تهیه‌کنندگی «صدرالدین حسین‌خانی» مدیر شرکت موسیقی «ایران گام» و مؤسسه پخش «هنر شهر»؛ در سالن همایش‌ میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران، باعث شد که تمام بلیت‌های 8 سانس کنسرت بزرگ شهریور ماه این خواننده پرکار و موفق موسیقی پاپ؛ به صورت کامل به فروش برسد و Sold Out شود و این خواننده قرار است در 8 سانس مختلف در ساعت 20 و 23 در روزهای 13 و 14 و 15 و 16 شهریور ماه جاری با گروه ارکسترش در سالن همایش‌ میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران به روی صحنه برود.

دیباچه-محمد علیزاده


محمد علیزاده آقای احساس موسیقی پاپ ایران، همزمان با اتمام بلیت‌های 8 سانس کنسرت بزرگ شهریور ماه تهران؛ از طرف سازمان قهرمانان ملی ورزش ایران نیز به عنوان جوان برتر سال ۹۴ در حوزه «هنر ورزش» انتخاب شد. جوانان برتر سال ۱۳۹۴ ورزش ایران در پنجاه رشته تخصصی یادواره سرلشکر شهید ورزشکار حاج ناصرکاظمی همزمان با هم تجلیل می‌شوند که در این بین از جوانان برتر حوزه هنر ورزش نیز تجلیل خواهد شد.

این سازمان به منظور تقویت روحیه شادابی و نشاط در جامعه و الگوسازی جوانان موفق برای عموم جامعه جوان کشور و تجلی فرهنگ که جوانان مظهر امید هستند در سطح جامعه ورزش، جوانان برتر سال ۱۳۹۴ ایران را با احترام و همفکری با فدراسیون‌های رشته‌های مختلف ورزشی و کارشناسان متخصص حوزه جوان کشور، انتخاب و پس از تأیید شورای مرکزی همزمان با ششم شهریور ماه؛ سالروز شهادت سرلشکر شهید ناصر کاظمی اعلام کرد.

محمد علیزاده سال گذشته در 27 سانس مختلف در تهران، برای علاقمندان به موسیقی پاپ برنامه اجرا کرده بود که رکوردار برگزاری کنسرت در پایتخت محسوب می‌شود وبا توجه به اینکه بلیت‌های سری جدید کنسرت بزرگ علیزاده به طورت کامل به فروش رفته و  Sold Out شده است؛ آخرین سانس اجرای این کنسرت تابستانی در واقع، بیست و دومین اجرای امسال کنسرت‌های به شمار می‌رود و به رکورد دیگری در اجراهای خود در تهران نزدیک می‌شود.

علی‌رضا شهبازی ـ نوازنده گیتار الکتریک، امیرحسین اویسی ـ رهبر ارکستر و نوازنده پیانو و کیبورد، اشکان موسوی ـ نوازنده و سولیست ویولن، بهمن میرزازاده ـ نوازنده بوزوکی و گیتار، محمد شعبانی ـ نوازنده پرکاشن، اشکان صدیق‌آذر ـ نوازنده لانچ پد، علی‌اصغر پورنگهبان ـ نوازنده گیتار باس، ایمان ذاکری ـ نوازنده درامز و سعید عباسی ـ نوازنده کیبورد، در کنسرت‌های بزرگ شهریور ماه، محمد علیزاده را با سازهای خود همراهی خواهند کرد.

برای اطلاع بیشتر:

کانال رسمی شرکت موسیقی «ایران گام» در تلگرام:

https://telegram.me/irangaamcompany
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
یک انتخاب خوب در خانه سینما با رعایت پروتکل های بهداشتی رقم خورد

محمد علی نجفی رئیس هیات مدیره خانه سینما شد ؛ علی قائم مقامی تهیه کننده سینما به عنوان سخنگو ادامه کار می دهد !

۱۵:۰۳  -  ۱۵ شهريور ۱۳۹۹