چهارشنبه ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۳  |  Wednesday, 24 April 2024

دیباچه

کد خبر: ۲۵۹۲
تاریخ انتشار : ۰۰ : ۰۶ - ۰۹ آبان ۱۳۹۴
تهیه کننده سریال «پریا» که قرار است در شبکه سه سیما به تولید برسد بیان کرد که تاکنون ۵۰ درصد از فیلمنامه این سریال به نگارش درآمده است.

دیباچه :

اسماعیل عفیفه با اشاره به سریال «پریا» که برای ساخت در شبکه سوم سیما در مرحله پیش تولید به سر می برد، گفت: این سریال بین ۳۵ تا ۴۰ قسمت خواهد بود و به طور حتم تصویربرداری آن قبل از سال جدید آغاز می شود.

دیباچه - عفیفه

مهر نوشت وی با اشاره به فضای این سریال و تحقیقاتی که در نگارش فیلمنامه انجام گرفته است، اظهار کرد: این سریال فضایی جدی دارد و یک معضل اجتماعی را مطرح می کند. نگارش فیلمنامه این سریال مدت زیادی زمان برد و ما از زمانیکه طرح در سال ۹۲ تصویب شد توانشتیم همکاری خوبی با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی داشته باشیم و درباره ابعاد مختلف موضوع این سریال یعنی ایدز تحقیق کنیم. همچنین ارتباط مستمری هم با عباس صداقت رییس اداره کنترل ایدز و بیماری‌های آمیزشی وزارت بهداشت داشتیم و در روند تحقیقات مورد نظر آمارها و اطلاعات مناسبی را از وی دریافت کردیم.

تهیه کننده سریال «پریا» اضافه کرد: آقای صداقت مثل یک مشاور همه اطلاعات مورد نظر را در اختیار ما قرار می داد و با علاقه و پیگیری موضوعات مورد نظر را دنبال می کرد.

عفیفه با اشاره به پژوهش های جدی این سریال عنوان کرد: من و سعید فرهادی نویسنده سریال حدود دو سال است که درگیر این کار هستیم و امیدوارم این اثر باورپذیری و تاثیرگذاری بالایی داشته باشد. تاکنون همه دوستانی که فیلمنامه را خوانده اند معتقد هستند که بخش پژوهشی و کارشناسی آن خوب درآمده و توانسته است هشدارهای لازم را بدهد.

وی با اشاره به تبعات مختلفی که به دلیل ایدز برای فرد بیمار بوجود می آید، اظهار کرد: بخشی از تبعات بیماری ایدز مسایل پزشکی است که به شخص بیمار تحمیل می شود و بخش دیگری از آن مشکلاتی است که در خانواده، اجتماع و یا محل کار بوجود می آید. گاهی بیماران ایدزی از طرف همکاران و جامعه خود طرد می شوند درحالیکه این برخوردها می تواند با آگاهی نسبت به این بیماری اصلاح شود.

عفیفه در پایان با اشاره به خلاصه داستانی از سریال «پریا» گفت: کیوان جوانی است که عاشق دخترخاله اش پریا می شود و این دو بعد از مشکلات فراوان با یکدیگر ازدواج می کنند و ماجراهایی در ادامه سریال وجود دارد که داستان آن را رقم می زند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
به بهانه پخش سریال "نون خ"، دیباچه بررسی کرد

آیا احیای طنز‌های تلویزیونی، تضمینی بر بازگشت مخاطب به سمت صداوسیماست؟

۱۷:۲۰  -  ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
مسئول کمیته رتبه‌بندی مرشدان فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی در گفتگو با دیباچه:

ورزش زورخانه ای باید به المپیک راه پیدا کند/ هزاران سال است ورزش باستانی از موسیقی و آوای حماسی بهره می‌برد

۱۷:۵۴  -  ۲۹ فروردين ۱۴۰۳
سرمربی تیم ملی هندبال جوانان دختر ایران در گفت‌وگو با«دیباچه» مطرح کرد؛

تیم ملی در گروه مرگ قرار دارد/ بازی با تیم‌های اروپایی محک خوبی است

۱۸:۱۷  -  ۲۹ فروردين ۱۴۰۳
یک کارشناس فوتسال در گفت ‌و‌ گو با «دیباچه» مطرح کرد؛

ایران تیم بهتری نسبت به رقبای آسیایی دارد/باید به تصمیم شمسایی احترام بگذاریم

۱۱:۲۹  -  ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
ادبیات عجیب ژیلا صادقی!

جنجال خانم مجری بعد از درگذشت رضا داوودنژاد چه بود؟

۱۲:۲۹  -  ۱۵ فروردين ۱۴۰۳