چهارشنبه ۰۹ مهر ۱۳۹۹  |  Wednesday, 30 September 2020

دیباچه

کد خبر: ۲۵۶۲۴
تاریخ انتشار : ۱۹ : ۱۴ - ۰۶ شهريور ۱۳۹۵
دیباچه: نمایش "کچلو" به کارگردانی رضا کشاورز در اجراهای پایانی هفته سوم اجرای خود میزبان هنرمندانی چون نگار جواهریان، حمید پور آذری، اصغر دشتی، فریبا کامران،  مجید حمزه ،حمید پوراذری، فرهاد مهندس پور  ، سعید چنگیزان، ملودی آرام نیا ، کیارش اسدی زاده، مجید گياهچي، طلایه رویایی، نوال شریفی، نائله شریفی ، سروش میلانی زاده ، فرزانه مهری مجسمه ساز و ندا نصر بود.به گزارش دیباچه، حمید پور آذری بعد از دیدن این نمایش گفت: نمایش «کچلو» یک اثر درجه یک است. نمایشی پرانرژی، پر از حرکت و تصاویر دیدنی و خلاقانه که از تماشای آن لذت بردم. از رضا کشاورز هم جز این انتظاری نیست و او بسیار کاربلد است و همیشه موفق بوده است.

دیباچه-حمید پور اذری


نگار جواهریان بعد از دیدن نمایش کچلو گفت : لذت بردم، لذت بردم و بسیار لذت بردم بازیها بسیار زیبا بود و ای کاش زودتر نمایش کچلو را دیده بودم و به تمام افرادی که ندیده اند پیشنهاد میکنم این نمایش را از دست ندهند.

دیباچه-نگار جواهریان


نمایش کچلو تا 12 شهریور ماه ساعت 18 در سالن استاد ناظرزاده تماشاخانه ایرانشهر به روی صحنه می­رود. علاقه مندان جهت تهیه  بلیط این نمایش می تواند به سایت تیوال به آدرس http://www.tiwall.com/store/kachalou  مراجعه یا با شماره -16 88814115 و27-88814125 مراجعه نمایند.

 

 
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده