يکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹  |  Sunday, 27 September 2020

دیباچه

کد خبر: ۲۵۱۵۳
تاریخ انتشار : ۰۲ : ۱۳ - ۰۲ شهريور ۱۳۹۵
دیباچه: انتشارات ویدا به تازگی کتاب استورم ریج نوشته ی ریچارد ای ناک با ترجمه‌ی افشین اردشیری را منتشر کرده است.به گزارش دیباچه، این کتاب که از سری کتاب‌های مجموعه ی وارکرافت است به داستان زندگی ثورا می پردازد.ثورا اورک ماده ای  ‌است که بعد از رسیدن به سن جنگجویان و اثبات مهارتش صاحب تبری افسانه ای می‌شود.این تبر برای ثورا رویاهایی را به ارمغان می آورد .

انتشارات ویدا از چندی پیش اقدام به انتشار این مجموعه کرده است .پیش از این  کتاب‌های آرتاس، روز اژدها، شب اژدها و گرگ‌دل از این مجموعه به انتشار رسیده اند.

دیباچه-استورم ریج


استورم ریج  که در قالب داستان‌های فانتزی تالیف شده است به دنیای رویاها و کابوس و تعادل مرز و خیال می‌پردازد، اما در جایی از داستان کابوس مرز رویا را رد می‌کند و به واقعیت نزدیک می‌شود. از اینجای داستان‌است که کنش‌ها و واکنش‌های اثر آغاز می‌شود.

مجموعه ی وارکرافت که یکی از آثار پرفروش در حوزه ی ادبیات است چندی است که در ایران نیز مورد استقبال مخاطبان قرار گرفته است.

ای‌ناک که در حوزه ی ادبیات تخیلی و فانتزی فعالیت می‌کند آثار متعدی را در این حوزه خلق کرده است. مخاطبان نوجوان و جوان می‌توانند این کتاب را که 595 صفحه دارد هم اینک از کتابفروشی ها تهیه نمایند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده