سه‌شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱  |  Tuesday, 04 October 2022

دیباچه

کد خبر: ۲۴۶۵۸
تاریخ انتشار : ۱۶ : ۲۱ - ۳۱ مرداد ۱۳۹۵
مدرسه ملی سینمای ایران برگزار می‌کند:
دیباچه: مدرسه ملی سینمای ایران در ادامه برگزاری سلسله ‌نشست‌های پژوهشی خود سه جلسه نشست با محوریت اقتصاد سینمای ایران برگزار می‌کند.

به گزارش دیباچه و به نقل از روابط عمومی مدرسه ملی سینمای ایران؛ نهمین نشست از سلسله نشست‌های پژوهشی مدرسه ملی سینمای ایران با عنوان «مخاطب و آمار فروش در سینمای ایران» برگزار می‌شود. در این نشست که به پژوهشی با عنوان «بررسی وضعیت اقتصادی سینمای ایران» اختصاص یافته است. محمدمهدی داودی مجری این پژوهش مساله فروش در سینمای ایران را با نگاهی به نیازهای مخاطبان سینمارو مورد بحث قرار خواهد داد و پس از ارایه این گزارش، علی سرتیپی تهیه­ کننده سینما و مدیرعامل شرکت فیلمیران و مجید مسچی مدیرعامل موسسه سینماشهر به ایراد سخنرانی درباره موضوع نشست خواهند پرداخت.

این نشست، اولین جلسه از سلسله نشست­های پژوهشی مدرسه است که به موضوع اقتصاد سینمای ایران می‌پردازد و نشست‌های بعدی به ترتیب به «امنیت بازار و ماهیت سرمایه و ساختار سینمای ایران» می‌پردازند.

این نشست‌ که اجرای آن‌ را سعید قطبی­‌زاده منتقد سینمایی بر عهده دارد، سه‌شنبه 2 شهریور 1395 از ساعت 17 الی 19 در محل مدرسه ملی سینمای ایران واقع در سه راه اقدسیه، خیابان موحد دانش، کوچه نیلوفر، پلاک 3 برگزار خواهد شد و ورود به آن برای عموم علاقه­‌مندان آزاد است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفتگو دیباچه با سردار سرتیپ "بهمن کارگر" رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس

بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس از تولید آثار در این عرصه حمایت همه جانبه خواهد کرد/ "موقعیت مهدی" اثری با روایت صحیح بود

۱۰:۰۵  -  ۲۸ شهريور ۱۴۰۱
در گفت و گو دیباچه با "سید محمدرضا خوشرو "مدیر شبکه نسیم مطرح شد

شبکه نسیم بزودی پربار می‌شود / «خندوانه» تا پایان سال ۱۴۰۱ به روی آنتن نمی‌رود / « دورهمی و کتاب باز » هرگز تعطیل نمی شوند

۱۶:۳۶  -  ۰۶ مهر ۱۴۰۱
نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیباچه:

اخلاق حرفه‌ای در سینما از اهمیت زیادی برخوردار است/ سیمرغ‌ها در جشنواره‌ها باید معنای واقعی پیدا کند

۱۶:۲۸  -  ۲۳ شهريور ۱۴۰۱
گزارش تصویری دیباچه

شاهکار بچه‌های معلول و ناشنوا در تئاتر شهرزاد

۱۱:۲۶  -  ۲۱ شهريور ۱۴۰۱
گفتگو دیباچه با داریوش مؤدبیان

تئاتر تلویزیونی حیثیت تولید تلویزیونی است / من همیشه خود را یک پژوهشگر می‌دانم

۱۷:۰۷  -  ۲۰ شهريور ۱۴۰۱