دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲  |  Monday, 02 October 2023

دیباچه

کد خبر: ۲۴۶۵۸
تاریخ انتشار : ۱۶ : ۲۱ - ۳۱ مرداد ۱۳۹۵
مدرسه ملی سینمای ایران برگزار می‌کند:
دیباچه: مدرسه ملی سینمای ایران در ادامه برگزاری سلسله ‌نشست‌های پژوهشی خود سه جلسه نشست با محوریت اقتصاد سینمای ایران برگزار می‌کند.

به گزارش دیباچه و به نقل از روابط عمومی مدرسه ملی سینمای ایران؛ نهمین نشست از سلسله نشست‌های پژوهشی مدرسه ملی سینمای ایران با عنوان «مخاطب و آمار فروش در سینمای ایران» برگزار می‌شود. در این نشست که به پژوهشی با عنوان «بررسی وضعیت اقتصادی سینمای ایران» اختصاص یافته است. محمدمهدی داودی مجری این پژوهش مساله فروش در سینمای ایران را با نگاهی به نیازهای مخاطبان سینمارو مورد بحث قرار خواهد داد و پس از ارایه این گزارش، علی سرتیپی تهیه­ کننده سینما و مدیرعامل شرکت فیلمیران و مجید مسچی مدیرعامل موسسه سینماشهر به ایراد سخنرانی درباره موضوع نشست خواهند پرداخت.

این نشست، اولین جلسه از سلسله نشست­های پژوهشی مدرسه است که به موضوع اقتصاد سینمای ایران می‌پردازد و نشست‌های بعدی به ترتیب به «امنیت بازار و ماهیت سرمایه و ساختار سینمای ایران» می‌پردازند.

این نشست‌ که اجرای آن‌ را سعید قطبی­‌زاده منتقد سینمایی بر عهده دارد، سه‌شنبه 2 شهریور 1395 از ساعت 17 الی 19 در محل مدرسه ملی سینمای ایران واقع در سه راه اقدسیه، خیابان موحد دانش، کوچه نیلوفر، پلاک 3 برگزار خواهد شد و ورود به آن برای عموم علاقه­‌مندان آزاد است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در گفتگو با دیباچه:

جشنواره بازی‌های رایانه‌ای پس از وقفه چهارساله در دهه فجر برگزار می‌شود

۰۹:۰۶  -  ۰۱ مهر ۱۴۰۲
گفتگو دیباچه با یک نویسنده و مربی مشاعره‌ی کودکان

مشاعره؛ جایگزین مناسب برای بازی‌های رایانه ای!

۱۶:۴۸  -  ۲۸ شهريور ۱۴۰۲
پربازدیدها
آخرین اخبار