دوشنبه ۰۱ مرداد ۱۴۰۳  |  Monday, 22 July 2024

دیباچه

کد خبر: ۲۴۵۸۴
تاریخ انتشار : ۲۴ : ۱۲ - ۳۱ مرداد ۱۳۹۵
دیباچه: تمامی نمایش‌های دومین «مهرواره‌ تئاتر ماه» (رپرتوآر تئاتر مراكز استانی حوزه هنری) با مدیریت مصطفی محمودی، منتقد و مدرس تئاتر، مورد نقد و تحلیل قرار می‌گیرند.به گزارش دیباچه به نقل از پایگاه خبری حوزه هنری، تمامی نمایش‌های دومین «مهرواره‌ تئاتر ماه» (رپرتوآر تئاتر مراكز استانی حوزه هنری) با مدیریت مصطفی محمودی، منتقد و مدرس تئاتر، مورد نقد و تحلیل قرار می‌گیرند.

بنا بر اعلام این خبر، جلسه‌ نقد و بررسی نمایش «كاست محزون» به نویسندگی و كارگردانی محسن مسلمیان از استان چهارمحال و بختیاری با حضور مصطفی محمودی و بهزاد صدیقی، رئیس هیئت مدیره‌ كانون نمایشنامه‌نویسان خانه تئاتر، روز دوشنبه- اول شهریورماه- برگزار می‌شود. این جلسه، بعد از اجرای نمایش در ساعت 19:30 در تماشاخانه‌ مهر حوزه هنری میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

همچنین جلسه‌ نقد و تحلیل نمایش «اینجا خونه منه» به نویسندگی و كارگردانی احسان جانمی از استان اصفهان نیز با حضور مصطفی محمودی و صمد چینی فروشان، مدرس و منتقد پیش‌كسوت تئاتر، روز سه‌شنبه- دوم شهریورماه- برگزار می‌شود. این جلسه نیز بعد از اجرای نمایش در ساعت 18 در تماشاخانه‌ ماه برپا می‌شود.

برنامه‌ جلسات نقد دیگر نمایش‌ها در هفته‌های آتی، متعاقبا اعلام خواهد شد.

یاد‌آور می‌شود دومین «مهرواره‌ تئاتر ماه» با اجرای 9 اثر نمایشی از برگزیدگان تولیدات مراكز استانی حوزه هنری، طی 46 روز در تماشاخانه‌های «مهر» و «ماه» در تهران میزبان تماشاگران خواهد بود. علاقه‌مندان برای تهیه‌ بلیت می‌توانند به سایت تیوال به نشانی  www.tiwall.com مراجعه كنند یا با شماره تلفن‌ 88804072 داخلی 108 تماس بگیرند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
غمی که برای سینمای ایران پایان ندارد

سعید راد، هنرمندی که غریبانه از میان ما رفت!

۱۴:۴۰  -  ۰۱ مرداد ۱۴۰۳
۱۰ ماه سخت برای بازیگرفیلم سینمایی «سفر سنگ»

خبر‌های نگران کننده دختر سعید راد، هنرمند پیشکسوت کشورمان درباره روند درمان پدرش!

۱۳:۱۳  -  ۳۱ تير ۱۴۰۳
عضو تیم ملی تنیس روی میز ایران به دیباچه پاسخ داد:

تنیس روی میز ایران چه زمانی در المپیک تاریخ ساز می شود؟

۲۰:۵۲  -  ۲۵ تير ۱۴۰۳
گفتگو دیباچه با شیوا ایوبی بازیگر نمایش «دریاکنار»

بیشترین شاخصه ی " دریاکنار" توجه به خانواده و ارزش نهادن به این بستر تربیتی است

۱۷:۲۰  -  ۲۳ تير ۱۴۰۳