سه‌شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۳  |  Tuesday, 23 July 2024

دیباچه

کد خبر: ۲۴۳۵۷
تاریخ انتشار : ۳۴ : ۱۱ - ۳۰ مرداد ۱۳۹۵
دیباچه: نمایش "کچلو" به کارگردانی رضا کشاورز در سومین اجرای ۲۸ و ۲۹ مردادماه  خود اتابک نادری ،پیام عزیزی، سامان دارایی، پندار اکبری بود .

به گزارش دیباچه اتابک نادری بعد از دیدن نمایش کچلو گفت :من نمایش «کچلو» را خیلی دوست داشتم و دلیلش ریتم بسیار خوب این نمایش بود. اصولا نمایش های ایرانی زیادی دیده ام، مثل روحوضی ها، خته حوضی و حتی آثار کودک با اشکال و نوع روایت های متفاوت. این اثر از نظر من پانتومیم ایرانی مبتنی بر خلاقیت، حرکت، تابلو سازی و کارگردانی درست بود.

دیباچه-کچلو


کارگردان و بازیگر تئاتر در ادامه در رابطه با داستان این نمایش  افزود:  قصه چندان نیاز نیست که باز شود و همین که خط اصلی روایت نمایش را درک می کنیم، کافی است. بازی بازیگرها قابل قبول بود وبه طور کلی نمایشی بازیگر محور بود و حتی تغییرات دکور، لباس و فضا هم بر اساس بازیگر در صحنه صورت می گرفت. خیلی جذاب بود که حتی گذر زمان را حس نکردم و واقعا نمایش خوبی بود.

نمایش کچلو تا 12 شهریور ماه ساعت 18 در سالن استاد ناظرزاده تماشاخانه ایرانشهر به روی صحنه می­رود.  علاقه مندان جهت تهیه  بلیط این نمایش می تواند به سایت تیوال به آدرس http://www.tiwall.com/store/kachalou  مراجعه یا با شماره -16 88814115 و27-88814125 مراجعه نمایند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
غمی که برای سینمای ایران پایان ندارد

سعید راد، هنرمندی که غریبانه از میان ما رفت!

۱۴:۴۰  -  ۰۱ مرداد ۱۴۰۳
۱۰ ماه سخت برای بازیگرفیلم سینمایی «سفر سنگ»

خبر‌های نگران کننده دختر سعید راد، هنرمند پیشکسوت کشورمان درباره روند درمان پدرش!

۱۳:۱۳  -  ۳۱ تير ۱۴۰۳
عضو تیم ملی تنیس روی میز ایران به دیباچه پاسخ داد:

تنیس روی میز ایران چه زمانی در المپیک تاریخ ساز می شود؟

۲۰:۵۲  -  ۲۵ تير ۱۴۰۳
گفتگو دیباچه با شیوا ایوبی بازیگر نمایش «دریاکنار»

بیشترین شاخصه ی " دریاکنار" توجه به خانواده و ارزش نهادن به این بستر تربیتی است

۱۷:۲۰  -  ۲۳ تير ۱۴۰۳