سه‌شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۳  |  Tuesday, 23 July 2024

دیباچه

کد خبر: ۲۴۳۰۶
تاریخ انتشار : ۵۷ : ۰۹ - ۳۰ مرداد ۱۳۹۵
دیباچه: جهانگیر الماسی با اشاره به اینکه فیلمنامه‌های اخیرش سیاسی نیستند اعلام کرد به دنبال تهیه‌کننده برای ساخت یک عاشقانه متفاوت است.

به گزارش دیباچه به نقل از مهر، جهانگیر الماسی بازیگر و کارگردان سینما با اشاره به جدیدترین پروژه سینمایی گفت: یک فیلمنامه کم هزینه در دست داشتم که به دنبال یک تهیه کننده مناسب برای ساخت آن بودم اما متاسفانه تهیه کننده ای برای ساخت آن پیدا نکردم.

وی با اشاره به اینکه ساخت این پروژه منتفی شده است، بیان کرد: البته همه چیز این روزها تغییر کرده است، یک زمانی ما فیلمنامه می نوشتیم و می گفتند این فیلمنامه هزینه بر است و باید فیلمنامه کم هزینه برای ساخت آماده کنید حالا که فیلمنامه کم هزینه می نویسیم می گویند فیلمی که هزینه تولید آن کم باشد نمی توان جلوی دوربین برد.

دیباچه-جهانگیر الماسی


این بازیگر سینما توضیح داد: فکر می کنم با توجه به اینکه بازار سینمای ایران محدود به داخل کشور می شود، ساخت فیلم های کم هزینه برای سینمای ایران موثر است. البته نباید فراموش کرد که در ساخت فیلم های کم هزینه مشارکت دیگر عوامل فیلم هم موثر است.

وی تاکید کرد: دو فیلمنامه کم هزینه یا لوباجت نوشته ام که در صورت امکان یکی از این دو فیلمنامه را جلوی دوربین می برم. موضوع فیلمنامه هایی که نوشته ام سیاسی نیست، این در حالی است که همه چیز در جامعه ما سیاسی است.

الماسی در پایان گفت: فیلمنامه ای که پیش از هر چیز دوست دارم آن را جلوی دوربین برم، موضوع عاشقانه ای دارد و بیشتر گرایش پاک روح انسانی را به تصویر می کشد. خودم این فیلمنامه را بسیار دوست دارم و فکر می کنم که چنین پرداختی به عشق در سینمای ایران وجود نداشته است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
غمی که برای سینمای ایران پایان ندارد

سعید راد، هنرمندی که غریبانه از میان ما رفت!

۱۴:۴۰  -  ۰۱ مرداد ۱۴۰۳
۱۰ ماه سخت برای بازیگرفیلم سینمایی «سفر سنگ»

خبر‌های نگران کننده دختر سعید راد، هنرمند پیشکسوت کشورمان درباره روند درمان پدرش!

۱۳:۱۳  -  ۳۱ تير ۱۴۰۳
عضو تیم ملی تنیس روی میز ایران به دیباچه پاسخ داد:

تنیس روی میز ایران چه زمانی در المپیک تاریخ ساز می شود؟

۲۰:۵۲  -  ۲۵ تير ۱۴۰۳
گفتگو دیباچه با شیوا ایوبی بازیگر نمایش «دریاکنار»

بیشترین شاخصه ی " دریاکنار" توجه به خانواده و ارزش نهادن به این بستر تربیتی است

۱۷:۲۰  -  ۲۳ تير ۱۴۰۳