پنجشنبه ۳۰ فروردين ۱۴۰۳  |  Thursday, 18 April 2024

دیباچه

کد خبر: ۲۳۸۴
تاریخ انتشار : ۰۹ : ۱۵ - ۰۲ آبان ۱۳۹۴
ستاد برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات، طرح اولیه نقشه گروه بندی شده نمایشگاه را برای رویت متقاضیان منتشر کرد.

دیباچه :

به گزارش کمیته اطلاع رسانی بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات، ستاد برگزاری نمایشگاه از متقاضیان خواست برای صدور کارت مسئول و متصدیان هر غرفه، تا دوشنبه 4 آبان اسامی و مدارک مورد نیاز را از طریق پنل اختصاصی خود در وبسایت نمایشگاه، ارسال نمایند.

در نقشه پیشنهادی نمایشگاه، «روابط عمومی دستگاه ها، خبرگزاری ها و بخشی از رسانه های گروه سیاسی و اقتصادی» در شبستان یک، «روزنامه ها و بخش دیگری از رسانه های گروه سیاسی و اقتصادی» در شبستان دو، «موسسات مطبوعاتی، بخشی از رسانه های گروه آموزشی - تخصصی و گروه کسب و کار» در شبستان سه، رسانه های گروه «دین و اندیشه، فرهنگی - هنری و بخش دیگری از رسانه های گروه آموزشی - تخصصی» در شبستان چهار و گروه رسانه ای «عمومی و خانواده، کودک و نوجوان در کنار رسانه های گروه استانی و منطقه ای» در شبستان پنج جانمایی شده اند. همچنین با توجه به استقبال رسانه ها از نمایشگاه امسال، کمبود فضای شبستان مصلی و همچنین تصمیم ستاد مبنی بر عدم واگذاری غرفه های بیشتر از 96 متر، امسال دو سالن ویژه برای نشست های رسانه ها تعبیه شده تا رسانه های متقاضی متراژ بیشتر، بتوانند از این فضای مناسب، بهره برداری نمایند.

بر این اساس، متقاضیان محترم با توجه به گروه بندی مشخص شده در روی نقشه، می توانند مکان احتمالی خود در نمایشگاه را مشاهده و برای جانمایی غرفه خود که اواسط هفته آینده و با اعلام قبلی انجام خواهد شد، اقدام کنند. بدیهی است جانمایی الکترونیک بدون دخالت ستاد برگزاری و مانند سال گذشته بر عهده متقاضیان است و امسال با هدف آگاهی از مکان گروه ها، نقشه مذکور قبل از جانمایی منتشر و در اختیار رسانه ها و متقاضیان قرار گرفته است.

بنابر اعلام ستاد برگزاری، احتمال تغیرات جزیی در این نقشه وجود دارد. دایره های کوچک تعبیه شده روی نقشه به منزله ستون است که طبق ضوابط اعلامی، از هزینه غرفه هایی که ستون های سالن در آنها قرار می گیرد 2 تا 6 متر (بنابر متراژ ستون) کسر می شود.

غرفه بندی ها بر اساس متراژهای مصوب ستاد برگزاری، 12، 24، 48 و 96 متری روی نقشه مشخص شده است. مشکلات ساختاری شبستان و تعبیه میدان در راهروهای اصلی، باعث شده برخی غرفه های تعبیه شده کوچکتر از متراژ مصوب باشد مانند برخی غرفه های 96 و 48 و 24 متری که روی نقشه به ترتیب 90 و 42 و 18 متری طراحی شده است.

دیباچه - نمایشگاه مطبوعات

چنانچه متقاضیان حضور در نمایشگاه، پس از جانمایی، انصراف دهند فقط نیمی از مبلغ واریزی و بعد از پایان نمایشگاه به آنها عودت می شود.

با توجه به استقبال چشمگیر احتمال وجود غرفه اضافه کم است ولیکن متقاضیان جامانده می توانند درخواست خود را برای ستاد ارسال نمایند تا در صورت وجود ظرفیت، شرایط حضورشان فراهم گردد که اگر متقاضی، رسانه باشد لازم است قبلاً در سامانه جامع رسانه های کشور (e-rasaneh.ir) ثبت شده باشند.

متقاضیان غرفه های خودساز که تا ساعت 12 ظهر صبح روز 11 آبان و غرفه های پیش ساخته تا ساعت 18روز 12 آبان رسماً غرفه خود را از متصدیان ذیربط در نمایشگاه تحویل نگرفته باشند و غرفه هایی که تا ساعت 12 روز 15 آبان، چیدمان کلّی خود را تکمیل نکرده باشند به منزله انصراف تلقی می شود و بلافاصله جایگزین می شوند.

لازم به ذکر است ارتفاع غرفه های خودساز نباید بیشتر از 3.5 متر باشد و متقاضیان اینگونه غرفه ها باید ضوابط مربوط به این بخش را که متعاقبا اعلام می شود از جمله تایید نقشه سازه اجرایی توسط یکی از مهندسان ناظر سازمان نظام مهندسی، به طور کامل رعایت کنند.

آیین نامه انضباطی بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات نیز در اوایل هفته نخست آبان ماه منتشر می شود.

شماره تلفن های 84095181 و 84095175 کمیته ثبت نام نمایشگاه آماده پاسخگویی به متقاضیان محترم است.

بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات 16 تا 22 آبان در مصلای امام خمینی(ره) برگزار می شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
یک کارشناس فوتسال در گفت ‌و‌ گو با «دیباچه» مطرح کرد؛

ایران تیم بهتری نسبت به رقبای آسیایی دارد/باید به تصمیم شمسایی احترام بگذاریم

۱۱:۲۹  -  ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
ادبیات عجیب ژیلا صادقی!

جنجال خانم مجری بعد از درگذشت رضا داوودنژاد چه بود؟

۱۲:۲۹  -  ۱۵ فروردين ۱۴۰۳
مربی تیم والیبال بانوان سایپا در گفت و گو با«دیباچه» مطرح کرد؛

تجربه بالای بازیکنان باعث قهرمانی تیم شد/ تیم قوی و جنگنده‌ای داشتیم

۱۲:۲۲  -  ۲۳ اسفند ۱۴۰۲
گفتگوی کمتر دیده شده دیباچه با زنده یاد رضا داوودنژاد و همسرش

غزل بدیعی همسر زنده یاد رضا داوودنژاد: به خاطر عشق، همیشه در کنار رضا بودم

۱۲:۲۰  -  ۱۵ فروردين ۱۴۰۳
گفتگو دیباچه با کارگردان سریال «از سرنوشت»

« رضا داوودنژاد » در رفاقت، مرام و غافلگیری، دست به نقد بود!

۱۶:۳۲  -  ۱۴ فروردين ۱۴۰۳
سرمربی تیم ملی ووشو در گفت‌وگو با «دیباچه» مطرح کرد؛

هدف کسب بهترین نتیجه در آسیاست/ بدون تغییر ترکیب، راهی انتخابی جام جهانی خواهیم شد

۱۲:۰۸  -  ۲۲ اسفند ۱۴۰۲
پربازدیدها
آخرین اخبار