سه‌شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۳  |  Tuesday, 23 July 2024

دیباچه

کد خبر: ۲۳۸۰۵
تاریخ انتشار : ۰۷ : ۱۴ - ۲۶ مرداد ۱۳۹۵
دیباچه: تهیه کننده فیلم سینمایی «آه ای عبدالحلیم» که تاکنون چندین بار تغییر نام داده است، نام نهایی این اثر را «تیک آف» اعلام کرد.به گزارش دیباچه به نقل از مهر، طهورا ابوالقاسمی تهیه‌کننده جدیدترین فیلم احسان عبدی پور که با نام «آه ای عبدالحلیم» شناخته می‌شد گفت: ما از ابتدا چند اسم به عنوان نام های پیشنهادی این اثر به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارائه دادیم که نام «آتنا» از سوی آنها تایید شد ولی بعد از چندی با مذاکرات ما نام فیلم را از «آتنا» به «تیک آف» تغییر دادیم و در حال حاضر نام قطعی آن همان «تیک آف» است که به نظرم با توجه به مضمون فیلم، نام درخوری است.

دیباچه-تیک آف


این تهیه کننده با اشاره به تدوین مجدد این اثر بیان کرد: ما ابتدا به سرعت تدوینی روی فیلم انجام دادیم تا بتوانیم پروانه نمایش دریافت کنیم اما بعدها با تامل بیشتر به آن پرداختیم که در این تدوین مجدد نکات مدنظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را هم اعمال کردیم.

ابوالقاسمی درباره برخی تغییرات انجام شده بیان کرد: یکی از این تغییرات مربوط به کلیپ ۸ دقیقه ای موجود در فیلم بود که ما دوباره آن را تدوین کردیم و اصلاحیه‌های دیگر هم بر برخی از دیالوگ ها انجام شد. همچنین در قسمتی از فیلم علاوه بر موسیقی، نریشن هم وجود دارد که باید صدای دیالوگ ها را پایین می آوردیم که این اتفاق هم افتاد و با همه این اوصاف فیلم ما کوتاه نشده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: «تیک آف» اواخر آبان یا اوایل آذر ماه به نمایش در می آید که شرکت پخش کننده فیلم هم «بامداد فیلم» است. به نظرم فصل پاییز زمان مناسبی برای نمایش فیلم ما است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
غمی که برای سینمای ایران پایان ندارد

سعید راد، هنرمندی که غریبانه از میان ما رفت!

۱۴:۴۰  -  ۰۱ مرداد ۱۴۰۳
۱۰ ماه سخت برای بازیگرفیلم سینمایی «سفر سنگ»

خبر‌های نگران کننده دختر سعید راد، هنرمند پیشکسوت کشورمان درباره روند درمان پدرش!

۱۳:۱۳  -  ۳۱ تير ۱۴۰۳
عضو تیم ملی تنیس روی میز ایران به دیباچه پاسخ داد:

تنیس روی میز ایران چه زمانی در المپیک تاریخ ساز می شود؟

۲۰:۵۲  -  ۲۵ تير ۱۴۰۳
گفتگو دیباچه با شیوا ایوبی بازیگر نمایش «دریاکنار»

بیشترین شاخصه ی " دریاکنار" توجه به خانواده و ارزش نهادن به این بستر تربیتی است

۱۷:۲۰  -  ۲۳ تير ۱۴۰۳