جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲  |  Friday, 01 March 2024

دیباچه

کد خبر: ۲۳۵۵۵
تاریخ انتشار : ۴۶ : ۱۲ - ۲۵ مرداد ۱۳۹۵
فرزین محدث بازیگر نمایش «خوشبختی های کوچک سوسک شدن»:
دیباچه: یکی از بازیگران نمایش « خوشبختی های کوچک سوسک شدن» معتقد است بازی در این اجرای این اثر نمایشی یکی از متفاوت ترین تجربه های وی در عرصه بازیگری بوده است.به گزارش دیباچه از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، فرزین محدث یکی از بازیگران نمایش «خوشبختی های کوچک سوسک شدن» با اشاره به حضورش در این اثر نمایشی گفت: به اعتقاد من نمایش « خوشبختی های کوچک سوسک شدن» اجرای ویژه ای است که  تجربه بازی در آن باید مبتنی بر یک فعالیت فیزیکال در فقدان دیالوگ باشد، فضایی که با حضور ماسک به عنوان یک عنصر تاثیرگذار در صحنه بازی متفاوتی را نیز می طلبد. تجربه ای که برای من بسیار هیجان انگیز و لذت بخش بود و بسیار خوشحالم که در آن به عنوان عضوی از گروه بازیگران حضور دارم.

دیباچه-خوشبختی های کوچک سوسک شدن


وی ادامه داد: به هر حال هر کاری موافقان و مخالفانی دارد که نمایش ما نیز از این قاعده مستثنی نیست ولی طی روزهای گذشته که از اجرای نمایش می گذرد آنچه مشاهده شده بازخورد خوب و مثبتی است که چه دست اندرکاران تئاتر عروسکی و چه هنرمندان فعال گونه های دیگر با آن ارتباط خوبی برقرار کرده اند. این نمایش برای من تجربه بسیار ویژه ای بود چرا که من به عنوان بازیگر از بیان و میمیک بی بهره بودم و تنها می توانستم با زبان بدن و ماسک روحیات و عواطف شخصیت مورد نظر نمایشنامه را به مخاطب ارائه دهم .همین تجربه در نتیجه حس بسیار خاص و لذت بخشی به من داد که می توانم از آن به عنوان یکی متفاوت ترین کارهایم در عرصه بازیگری یاد کنم.

بازیگرنمایش « خوشبختی های کوچک سوسک شدن» در بخش دیگری از صحبت های خود بیان کرد: به عنوان بازیگری که در بیش از 33 اثر نمایشی حضور داشته است باید بگویم بازی در این نمایش یکی از عجیب ترین نمایش هایی بود که در آن تجربه های بسیار متفاوتی را از سرگذراندم که مطمئنم بعدها از این تجربه ناب و لذت بخش استفاده بهتری خواهم داشت.

نمایش «خوشبختی های کوچ سوسک شدن» به نویسندگی نادربرهانی مرند، فرهاد امینی و بازی فرزین محدث، فرزانه عاقلی، علی باروتی، بهرام بهبهانی، مجتبی پیرزاده، مونا عباسی، مینووش رحیمیان تا 29 مرداد ماه در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر به صحنه می رود.

برای آگاهی از برنامه ها ، اخبار و اطلاعات آثار نمایشی به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر به سایت رسمی این مجموعه با آدرس www.teatreshahr.com  مراجعه فرمایید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
صحبت های صریح آرمین رحیمیان، بازیگر و فیلمساز خوش آتیه ی سینمای ایران در گفتگو با ویژه برنامه مدیا

قشر متوسط در حال از بین رفتن است / پدرم با حقوق کارمندی برادرهایش را داماد کرد، اما امروز یک کارمند، با نشان ندادن دست تنگی‌اش، شاهکار کرده است!

۱۳:۴۱  -  ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
متفاوت‌ترین گفتگوی ملیکا شریفی نیا در مصاحبه با ویژه برنامه ویدئویی «مدیا»

از استرس‌های شبانه سر پروژه «پروین» تا حواشی بامزه برنامه «کودک شو»!

۱۳:۳۳  -  ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
گفتگو دیباچه با دبیر بخش بین الملل جشنواره مد و لباس فجر

بین الملل؛ بخشِ تازه نفسِ جشنواره مد و لباس امسال

۱۲:۳۳  -  ۰۵ اسفند ۱۴۰۲
گفت و گو ویدئویی ویژه برنامه مدیا با تینو صالحی بازیگر نقش شهید احمد کاظمی در فیلم احمد

بدلیل فشار کار فیزیکی زیاد،  پارگی همسترینگ  گریبان گیرم شد / وقتی به دفاتر سینمایی مراجعه می کردم و می فهمیدند که تئاتری هستم، نقشی به من نمی‌دادند!

۱۶:۵۸  -  ۰۵ اسفند ۱۴۰۲
گفتگو دیباچه با امین میری بازیگر سینما

"نپتون" ترسیم گر موضوع انسانیت است/ دوست دارم گریمی متفاوت داشته باشم که شناخته نشوم!

۱۸:۱۱  -  ۰۲ اسفند ۱۴۰۲
ملی‌پوش دوچرخه سواری ایران در گفت‌وگو با «دیباچه» مطرح کرد؛

لیاقت این را دارم که در المپیک رکاب بزنم/ باشگاه از من حمایت میکند ولی نه برای المپیک!

۱۴:۱۶  -  ۰۲ اسفند ۱۴۰۲
صحبت‌های متفاوت آزیتا حاجیان درباره جدایی از محمدرضا شریفی نیا در گفتگو با «مدیا»

۲۰ سال زندگی خیلی خوبی داشتیم / طلاق یک زمانی برا ما تابو وحشتناکی بود!

۱۹:۱۶  -  ۰۲ اسفند ۱۴۰۲
سکوت « اسکندر کوتی»  گزارشگر قدیمی فوتبال در گفتگو با ویژه برنامه ویدئویی « مدیا » شکست

تلویزیون پولم را به موقع پرداخت نمیکرد و به این خاطر از سال ۸۵ قطع همکاری کردم / هنوز توان گزارشگری دارم / « عادل»، نیروی مستعدی برای صدا وسیما بود

۱۸:۵۰  -  ۰۲ اسفند ۱۴۰۲
گفتگو ویدئویی ویژه برنامه « مدیا » با بهروز شعیبی

کارگردانی در زمان حاضر اولویت بیشتری برایم پیدا کرده تا بازیگری / قطعا من از سفارش پرهیز نمی‌کنم!

۰۹:۳۰  -  ۲۶ بهمن ۱۴۰۲
پربازدیدها
آخرین اخبار