جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰  |  Friday, 18 June 2021

دیباچه

کد خبر: ۲۳۴۱۷
تاریخ انتشار : ۳۱ : ۱۳ - ۲۴ مرداد ۱۳۹۵
دیباچه: در مراسمی با حضور مدیران و همکاران شبکه مستند، مهدی مینایی به عنوان مدیر جدید تأمین و پخش شبکه مستند معرفی شد.

به گزارش دیباچه از روابط عمومی شبکه مستند سیما، مراسم تودیع مختار هوشنگی و معارفه مهدی مینایی مدیران قبلی و جدید تامین و پخش شبکه مستند یکشنبه 24 مرداد همزمان با میلاد امام رضا (ع) با حضور مدیران و همکاران شبکه مستند برگزار شد.

سید سلیم غفوری در این مراسم در سخنانی گفت: از زحمات آقای هوشنگی در مدت گذشته خصوصا مرحله HD شدن شبکه که کار طاقت فرسایی بوده است، تشکر جدی میکنم. آقای مینایی نیز مدیر جوانی است که پیش از این در شبکه پویا مدیر پخش بوده و با حضور او با توان مضاعف تری کار را جلو می بریم.

در ادامه هوشنگی در سخنانی گفت: طی مدت فعالیتمان دو بار رژی را تغییر دادیم، در این مدت پخشمان عریض و 16 به 9 شد، لوگو را عوض کردیم و اچ دی شدیم. به هر حال دوران خوب و پر فعالیتی بود که آن را پشت سرگذاشتیم.

دیباچه-مهدی مینایی


وی همچنین برای مدیر جدید تأمین و پخش نیز آرزوی موفقیت و پیروزی کرد.

مینایی نیز با تبریک میلاد امام علی بن موسی الرضا (ع) این حدیث از ایشان را که «دوستی با مردم نیمی از عقل است»، ذکر و بیان کرد: امیدوارم در دوران همکاری مان این فرمایش امام رضا (ع) را سرلوحه قرار دهیم. همچنین جا دارد از محبت و اعتماد اقای غفوری نیز تشکر کنم.

همچنین ابوالقاسم ناصری مدیر گروه تولید شبکه نیز به روحیه کمال طلب هوشنگی اشاره کرد و از تعامل خوبی که با گروه تولید و دوستان مستندساز و تهیه کنندگان داشتند را ذکر کرد و ابراز امیدواری کرد حضور مینایی به ارتقا سطح کیفی شبکه منجر شود.

در پایان این جلسه مدیر شبکه مستند اظهار کرد: امیدوارم این انتصاب به منزله خیر و برکت برای مجموعه باشد و با حضور آقای مینایی و با یک جدول پخش مناسب، زحمات همه همکاران و دوستان مستندساز به خوبی دیده شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
پدر اقامتگاه‌های بومگردی ایران در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد :

مسئولان وزارت گردشگری در عمل حمایتی از ما نکرده‌اند | مسئولان در پاسخ به سؤالات ما می‌گویند بانک‌ها سلیقه‌ای عمل می‌کنند!

۱۶:۰۵  -  ۲۳ خرداد ۱۴۰۰
گپ داغ دیباچه با علیرضا افخمی درباره تفکرات عجیب برادرش بهروز و حواشی سریال پنج کیلومتر تا بهشت

حواشی سریال پنج کیلومتر تا بهشت تاثیر مخربی بر ذهنم ایجاد کرد | مسئولین رده بالای سازمان صدا و سیما و بخش حقوقی آن از زیربار مسئولیت شانه خالی کردند!

۱۵:۳۷  -  ۲۲ خرداد ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها