سه‌شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۳  |  Tuesday, 23 July 2024

دیباچه

کد خبر: ۲۲۲۳۱
تاریخ انتشار : ۴۳ : ۱۰ - ۱۸ مرداد ۱۳۹۵
دیباچه:مسئول دبیرخانه هشتمین جشنواره پویانمایی رضوی از تدوین کتاب هشتمین جشنواره پویانمایی رضوی خبر داد.

به گزارش دیباچه از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان مریم رحمانی پور، گفت: کتاب هشتمین جشنواره پویانمایی رضوی در آئین اختتامیه جشنواره در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

رئیس بخش هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ادامه داد: اطلاعات مربوط به جشنواره مانند پیام وزیر، پیام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و پیام مسئول دبیرخانه نمایندگی بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) در این کتاب درج شده است.

دیباچه-جشنواره رضوی


وی با بیان این نکته که تدوین کتاب برای نخستین بار انجام شده، اظهار کرد: معرفی فیلم‌ها و فیلمنامه‌های راه یافته به هشتمین جشنواره پویانمایی رضوی و داوران در این کتاب انجام شده است.

مسئول دبیرخانه هشتمین جشنواره پویانمایی رضوی هدف از این اقدام را اطلاع رسانی دقیق به مخاطبان و آشنایی شرکت کنندگان با تمامی آثار راه یافته به جشنواره دانست و تصریح کرد: این کتاب به عنوان آرشیوی از اطلاعات هشتمین جشنواره پویانمایی رضوی باقی خواهد ماند.

وی به تدوین ویژه نامه جشنواره، بخش جنبی نمایشگاه و قرائت زیارت از بعید توسط خدام رضوی در این جشنواره اشاره کرد و گفت: تمامی این برنامه ها 18 مرداد ماه در تالار فخرالدین اسعد گرگانی اجرا می شود.

رحمانی‌ پور در خاتمه یادآور شد: رونمایی از نرم افزار هفت دوره جشنواره و تندیس هشتمین جشنواره پویانمایی رضوی از دیگر برنامه هایی است که در آئین اختتامیه انجام می شود.

جشنواره پویانمایی رضوی همه ساله به مناسبت میلاد با سعادت علی بن موسی الرضا(ع)، حضرت فاطمه معصومه (س) و بزرگداشت احمدبن موسی (شاهچراغ) در دهه کرامت برگزار می شود.

 
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
غمی که برای سینمای ایران پایان ندارد

سعید راد، هنرمندی که غریبانه از میان ما رفت!

۱۴:۴۰  -  ۰۱ مرداد ۱۴۰۳
۱۰ ماه سخت برای بازیگرفیلم سینمایی «سفر سنگ»

خبر‌های نگران کننده دختر سعید راد، هنرمند پیشکسوت کشورمان درباره روند درمان پدرش!

۱۳:۱۳  -  ۳۱ تير ۱۴۰۳
عضو تیم ملی تنیس روی میز ایران به دیباچه پاسخ داد:

تنیس روی میز ایران چه زمانی در المپیک تاریخ ساز می شود؟

۲۰:۵۲  -  ۲۵ تير ۱۴۰۳
گفتگو دیباچه با شیوا ایوبی بازیگر نمایش «دریاکنار»

بیشترین شاخصه ی " دریاکنار" توجه به خانواده و ارزش نهادن به این بستر تربیتی است

۱۷:۲۰  -  ۲۳ تير ۱۴۰۳