سه‌شنبه ۰۵ تير ۱۴۰۳  |  Tuesday, 25 June 2024

دیباچه

کد خبر: ۲۱۵۲۴
تاریخ انتشار : ۲۱ : ۱۴ - ۱۳ مرداد ۱۳۹۵
دیباچه: تودیع و معارفه پریسا مقتدی و پیمان شریعتی رؤسای سابق و جدید مجموعه تئاتر شهر روز گذشته با حضور مرتضی باقرنژاد مشاور اجرایی معاونت امور هنری، مهدی شفیعی مدیر کل هنرهای نمایشی ، سعید اسدی دبیرجشنواره بین المللی تئاتر فجر، داوود فتحعلی بیگی مدیر کانون تخصصی نمایش های آئینی سنتی، کیوان نخعی مدیر روابط عمومی اداره کل و مدیران واحد های مختلف مجموعه تئاترشهر برگزار شد.

به گزارش دیباچه از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی ، مهدی شفیعی در این مراسم با تقدیر از تلاش ها و مدیریت پریسا مقتدی در زمان تصدی ریاست مجموعه تئاتر شهر گفت: تغییر مسئولیت ها به معنی جدا شدن یک فرد از مجموعه همکاران اداره کل نیست و حتماً در جایگاه دیگری حضور خانم مقتدی را در جمع همکاران خواهیم داشت.

دیباچه-تئاتر شهر


وی با اشاره به تغییر شرایط تئاتر در اثر گسترش فضای تولید و اجرا تأکید کرد که مجموعه تئاتر شهر قطب تئاتر کشور است و انتظار می رود که همچون گذشته نقش مؤثر خود را به عنوان پایگاه اصلی تئاتر ایفا کند.

مدیر کل هنرهای نمایشی در این جلسه به بخش هایی از فعالیت های دوره مدیریت مقتدی در مجموعه تئاتر شهر اشاره کرده و همدلی و همراهی تمامی کارکنان مجموعه در مسیر تولید تا اجرای آثار نمایشی را یکی از نکات مورد توجه اداره کل در خصوص برنامه های پیش رو بیان کرده و گفت: مجموعه تئاتر شهر بیش از پیش باید نقش خود را به عنوان پایگاه اصلی تئاتر ایفا و این نیاز وجود دارد که تمامی کارکنان و مسئولان این مجموعه  نسبت به تمامی فرآیند تولید و اجرای یک اثر نمایشی احساس مسئولیت داشته باشند.وی در بخش دیگر این مراسم به سابقه فعالیت های هنری و مدیریتی پیمان شریعتی اشاره کرده و افزود مدیریت این مجموعه نیاز به مدیر عملیاتی مشرف به تمامی بخش های مجموعه دارد که پیمان شریعتی واجد این شرایط هست و با بیان این نکته که ایشان با حفظ سمت معاونت اداره کل به عنوان رئیس مجموعه تئاتر شهر انتخاب شده است تصریح کرد: این پیوستگی می تواند به بسیاری از امور اداری سرعت بخشیده و تسهیل کننده چرا که ایشان به عنوان معاون اداره کل در جریان تمامی مسائل مرتبط با مرکز هستند.

 

در ادامه این مراسم پریسا مقتدی از تمامی همکارانش در مجموعه تئاتر شهر تشکر کرده و ضمن مرور فعالیت های انجام شده در زمینه بازسازی و استمرار اجراها ، برای پیمان شریعتی آرزوی موفقیت کرد.

داوود فتحعلی بیگی، سعید اسدی، پیمان شریعتی و جعفریان مدیر روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر به طور جداگانه از زحمات پریسا مقتدی قدردانی کردند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
علیرضا اسحاقی نویسنده، کارگردان و بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با دیباچه مطرح کرد

فیلمنامه فصل دوم سریال خاطره انگیز"بهترین تابستان" تحویل سیما فیلم شد / در حوزه رسانه و برنامه سازی تلویزیون، معتقد به تولد و مرگ برنامه‌ها هستیم!

۱۴:۱۲  -  ۰۴ تير ۱۴۰۳
ملی پوش والیبال ساحلی در گفتگو با دیباچه «مطرح» مطرح کرد؛

امید زیادی برای کسب سهمیه المپیک داریم / روز‌های سختی را گذراندیم، اما از حضور در کنار مردم لذت بردیم!

۱۲:۴۱  -  ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
صحبت‌های عبدالحسین مختاباد پس از ۶ سال دوری از صحنه و در حاشیه اجرای ارکستر ملی ایران

فضای کار در بنیاد رودکی موسیقیایی، جدی و دوستانه است / در همه جای دنیا، ارگان‌های دولتی از ارکستر‌ها حمایت می کنند

۱۱:۲۶  -  ۲۰ خرداد ۱۴۰۳
ملی‌پوش قایقرانی ایران در گفت‌وگو با «دیباچه» مطرح کرد؛

علم مربیان داخلی بالاست/ قول مدال المپیک را نمی‌دهم

۱۱:۰۱  -  ۱۹ خرداد ۱۴۰۳
گفت و گو دیباچه با معاون فرهنگی و پرورشی وزارت آموزش و پرورش

روایتی از اقدامات شهید آیت الله رئیسی در حوزه تربیتی چند روز قبل از شهادتشان

۱۳:۲۰  -  ۱۶ خرداد ۱۴۰۳
رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر در گفتگو با دیباچه مطرح کرد

امیدوارم که رئیس جمهور بعدی، راه شهید جمهور را ادامه بدهد

۱۶:۲۳  -  ۱۹ خرداد ۱۴۰۳
گفتگو دیباچه با مدیرکل دفتر توسعه عدالت آموزشی و آموزش عشایر وزارت آموزش و پرورش

کار سنجش نزدیک به ۲۰ هزار نوآموز عشایری انجام شده است!

۱۶:۳۵  -  ۱۲ خرداد ۱۴۰۳
گزارش دیباچه از نشست خبری رئیس پلیس راهور تهران بزرگ

تمهیدات ترافیکی  سی و پنجمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) اعلام شد

۱۶:۱۲  -  ۱۲ خرداد ۱۴۰۳
پربازدیدها
آخرین اخبار