پنجشنبه ۰۷ مرداد ۱۴۰۰  |  Thursday, 29 July 2021

دیباچه

کد خبر: ۱۹۹۳۲
تاریخ انتشار : ۵۹ : ۱۱ - ۰۴ مرداد ۱۳۹۵
دیباچه: مجموعه رمان 12 جلدی "زوک جادوگر" در بخش کودک انتشارات چکه با عنوان "هندونه" چاپ و منتشر شد.

به گزارش دیباچه به نقل از روابط عمومی انتشارات چکه، مجموعه "زوک جادوگر" از جمله رمان‌های کودک است که تصمیم گیری و تمیز خوب از بد را به صورت بسیار غیر مستقیم به کودک آموزش می‌دهد. در این مجموعه زوک در حالیکه می‌تواند کارهای بسیار نادرستی انجام دهد اما تصمیم می‌گیرد که کار درست را انتخاب کند.

دیباچه-کتاب


"زوک جادوگر" در دو شکل کتاب چاپ شده و کتاب‌های الکترونیکی عرضه شده است و علاقه‌مندان برای تهیه نسخه الکترونیک این کتاب می‌توانند به سایت www.fidibo.ir مراجعه کنند و با تخفیف تابستانه نشر چکه این کتاب را خریداری کنند.

در بخشی از کتاب "زوک جادوگر" آمده: زوک جادوگر کوچولوی با اراده زیاد خرابکاری میکند با این حال امسال تصمیم گرفته که کارهای خوب انجام دهد او میخواهد مهربان وخیلی حرف شنو باشد.ولی وقتی قدرت های جادویی خیلی خنده دار داری حرف شنو بودن کار آسانی نیست.

سرژ بلوش در سال 1956 در شهر كلمار كشور فرانسه به دنيا آمد. او كارش را با تصويرگري براي نشريات كودك و نوجوان آغاز كرد. چند سالي را در شهر نيويورك گذراند. بلوش در حال حاضر در شهر پاريس زندگي می‌كند و به كار تصويرگري كتاب‌ها و نشريات ‌کودکان مشغول است و آثار خود را در نمايشگاه‌ها به نمايش می‌گذارد. او خالق شخصيت‌هاي سام سام ‌ (انتشارات بايارد)، ‌توتو (انتشارات توربيون)‌ و مكس و لي‌لي (انتشارات كاليگرام) ‌است.

بلوش از اين‌كه آخرين شخصيتش را به شما معرفي می‌كند، خيلي خوش‌حال است: زوك، ‌جادوگر كوچولوي نيويوركي‌،‌ كه كمي شبيه خود اوست وقتي كه در نيويورك زندگی می‌کرد.

نيكلا هوبش در سال 1969 در حومه‌ی شهر پاريس به دنيا آمد. او چند سالي را در شهرهاي كلرمون ـ فران، ليون، ديژون و استراسبورگ گذراند. بعد دوباره به پاريس بازگشت. نيكلا هوبش از آپارتمانش كه در طبقه‌ی ششم قرار دارد، آسمان پاريس و كبوترهايي را كه روي آنتن‌هاي تلويزيون می‌نشينند تماشا می‌كند؛ كبوترهايي كه به معناي زندگي فكر می‌كنند.
برچسب ها: دیباچه ، زوک جادوگر
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
تبعات بی‌احترامی به کتاب از نگاه « اسماعیل آذر» در گفت و گو با « دیباچه »

بی‌احترامی به کتاب یا فروش کیلویی آن کار ناروایی است که به نفع نظام و کشور ما نیست!

۱۴:۲۰  -  ۰۶ مرداد ۱۴۰۰
مجید کیانی نوازنده پیشکسوت سنتور در گفتگو با دیباچه مطرح کرد

دلیل بی تفاوتی نسبت به موسیقی را نمی‌دانم | موسیقی فقط سرکوب می‌شود

۱۴:۵۳  -  ۰۵ مرداد ۱۴۰۰
فریده سپاه‌منصور در گفتگو با دیباچه مطرح کرد؛

کاراکتر «محترم» در «دردسر‌های عظیم» نقش فریبنده‌ای بود | دوست داشتم واکسن ایرانی بزنم!

۱۳:۴۶  -  ۰۶ مرداد ۱۴۰۰
گفت و گو دیباچه با کیانوش عیاری ؛

میخواهم کسی را استخدام کنم تا به جای من نفس بکشد!

۲۱:۰۱  -  ۰۳ مرداد ۱۴۰۰
تهیه کننده مجموعه رسم عشق با دیباچه مطرح کرد؛

تقاص با نگاهی به بازتاب عملکرد‌های انسانی درزندگی وسرنوشت مقابل دوربین خواهد رفت

۰۰:۴۳  -  ۳۱ تير ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار