چهارشنبه ۰۷ مهر ۱۴۰۰  |  Wednesday, 29 September 2021

دیباچه

کد خبر: ۱۹۸۵۵
تاریخ انتشار : ۰۸ : ۱۰ - ۰۴ مرداد ۱۳۹۵
دیباچه: «بابک تسلیمى» که اولین آلبوم مجاز خود را آماده انتشار دارد، با انتشار متنی به‌طور رسمی اعتراض خود را نسبت به عملکرد مسئولین سایت رادیو جوان در پخش بدون اجازه آثارش انتقاد کرد.به گزارش دیباچه به نقل از ایلنا؛ این خواننده در متن خود اینگونه عنوان کرد: «در مراحل پایانی اخذ مجوز آلبومم متوجه شدم که یکی از قطعاتم بر روی سایت رادیو جوان قرار گرفته است که متاسفانه سایت مذکور بدون هماهنگی و کسب اجازه از بنده درباره نشر این اثر اقدام کرده است. از طریق ایمیل و تماس‌های مکرر از ایشان درخواست کردم که این اثر را حذف کنند و از رادیو جوان و تمامی سایت‌هایی که مجوز فعالیت ندارند، تقاضا دارم از پخش آثار بنده بر روی سایت خود خودداری نمایند».

دیباچه-بابک تسلیمی


وی ادامه می‌دهد: «تمام کسانی که برای کسب مجوز اقدام کرده‌اند، بدین طریق تمایلشان را از کار در داخل فضای قانونی موسیقی اعلام داشته‌اند و خود را موظف به رعایت و اطاعت از قوانین وضع شده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌دانند لذا برنمی‌تابد سایتی که در خارج از کشور فعالیت دارد با کارشکنی و انتشار غیرمجاز آثارمان قوانین را نقض کند».

این خواننده در پایان می‌نویسد: «جا دارد از مسئولین محترم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نهایت تشکر و قدردانی را داشته باشم که چون همیشه، با درایت و تدبیر در جهت ارتقا سطح کیفی و کمی موسیقی در کنار هنرمندان گام برمی‌دارند و حامی و پشتیبان تمام کسانی هستند که تمایل به ادامه فعالیت در عرصه مجاز موسیقی دارند».

«بابک تسلیمى» از سال ٨٩ جمع آوری اولین آلبوم رسمی خود را شروع کرده و به زودی این اثر را که در زمینه تهیه و تولید آن با بهترین‌های موسیقی همکاری داشته است، منتشر خواهد کرد.
برچسب ها: دیباچه ، بابک تسلیمی
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفتگو دیباچه با میلاد اکبری آهنگساز ،خواننده و تنظیم‌کننده موسیقی

خواننده و آهنگساز سهم بسزایی در تلطیف سکانس‌های اثر نمایشی دارد | شرکت‌های موسیقی برای یک اثر هنری آنچنان ارزشی قائل نیستند!

۱۴:۲۷  -  ۰۶ مهر ۱۴۰۰
گفت و گو دیباچه با مدیرعامل خانه اردیبهشت اودلاجان

‌می‌خواهیم جریان احیای بافت تاریخی شهرمان را ادامه بدهیم

۱۸:۰۱  -  ۰۴ مهر ۱۴۰۰
بابک زرین "از آهنگسازان و تنظیم کنندگان ترانه و آثار نمایشی به دیباچه گفت

موسیقی نقس بسزایی رادر تکامل هیجانات واحساسات یک اثرنمایشی بازی میکند | موسیقی" افرا"ساختار فرا مرزی دارد!

۱۷:۴۲  -  ۰۴ مهر ۱۴۰۰
گفتگو منتشر نشده برنامه «مدیا» با مرحوم سیامک اطلسی

پاسخ تامل برانگیز آقای بازیگر به یک سوال؛ هر آن منتظر مرگ هستم!

۱۷:۳۵  -  ۰۴ مهر ۱۴۰۰
گفتگو دیباچه با محسن امامیان نویسنده کتاب "سعی هشتم"

تغییر ساختار مدیریتی در سازمان صدا و سیما مانع از ساخت سریال ۲۶ قسمتی حضرت هاجر (ع) شد!

۱۰:۲۸  -  ۰۱ مهر ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار