چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰  |  Wednesday, 28 July 2021

دیباچه

کد خبر: ۱۹۷۲۹
تاریخ انتشار : ۳۸ : ۱۶ - ۰۳ مرداد ۱۳۹۵
دیباچه: سعید توکلیان: نگاه سازنده مدیران و انگیزه بالای هنرمندان پشتوانه نیرومندی برای آغاز فعالیت انجمن سینمای جوانان ایران در جیرفت و گسترش فعالیت‌ها در بم خواهد بود.

به گزارش دیباچه ، سعید توکلیان معاون آموزش و پژوهش انجمن سینمای جوانان ایران در خصوص بازدیدی روز 28 تیرماه از شهر جیرفت پیرامون بررسی زمینه‌های آغاز فعالیت دفتر انجمن سینمای جوانان جیرفت گفت: این بازدید که به درخواست مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان جنوبی صورت گرفت که طی آن ظرفیت‌های فرهنگی برای فعالیت انجمن سینمای جوانان ایران در این شهر و پوشش شهرستان‌های اطراف بسیار رضایت‌بخش بود.

دیباچه-سعید توکلیان


توکلیان مهم‌ترین ویژگی‌های موجود برای آغاز فعالیت این دفتر را حمایت کامل و همه‌جانبه مدیران فرهنگی شهرستان مخصوصاً اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و فرمانداری این شهر از برپایی دفتر انجمن، وجود آینده‌نگری و نگاه سازنده در مدیران این شهر و انگیزه بسیار بالا در بین هنرمندان این منطقه، وجود ظرفیت‌های بسیار خوب ازجمله حضور پررنگ هنرمندان منطقه در جشنواره‌های منطقه‌ای و ملی و همین‌طور لزوم تقویت نهادهای فرهنگی منطقه اعلام نمود و افزود: در جلسه‌ای که با حضور مدیران فرهنگی و جمعی از هنرمندان استان برگزار شد انگیزه و اراده بالایی برای آغاز این فعالیت فرهنگی وجود داشت که بسیار دلگرم‌کننده بود.

توکلیان با اشاره به توافقات اولیه صورت گرفته افزود: فرمانداری و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آمادگی کامل خود برای تأمین امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری همچون یک مرکز فرهنگی با امکانات و تجهیزات آموزشی و تولید موردنیاز برای دفتر انجمن را اعلام کردند. همین‌طور حضور نیروی انسانی متخصص جهت تأمین مربیان آموزشی از دیگر ظرفیت‌ها برای آغاز فعالیت دفتر انجمن سینمای جوانان جیرفت است.

معاون آموزش و پژوهش انجمن سینمای جوانان ایران در ادامه این بازدید از دفتر انجمن سینمای جوانان بم دیدار و برگزاری جلسه‌ای با ریاست شورای شهر بم و معاون فرهنگی فرماندار از توافقات اولیه در خصوص تأسیس یک مرکز فرهنگی با مشارکت انجمن سینمای جوانان ایران و فرمانداری، شورای شهر و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهر خبر داد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
تبعات بی‌احترامی به کتاب از نگاه « اسماعیل آذر» در گفت و گو با « دیباچه »

بی‌احترامی به کتاب یا فروش کیلویی آن کار ناروایی است که به نفع نظام و کشور ما نیست!

۱۴:۲۰  -  ۰۶ مرداد ۱۴۰۰
مجید کیانی نوازنده پیشکسوت سنتور در گفتگو با دیباچه مطرح کرد

دلیل بی تفاوتی نسبت به موسیقی را نمی‌دانم | موسیقی فقط سرکوب می‌شود

۱۴:۵۳  -  ۰۵ مرداد ۱۴۰۰
فریده سپاه‌منصور در گفتگو با دیباچه مطرح کرد؛

کاراکتر «محترم» در «دردسر‌های عظیم» نقش فریبنده‌ای بود | دوست داشتم واکسن ایرانی بزنم!

۱۳:۴۶  -  ۰۶ مرداد ۱۴۰۰
گفت و گو دیباچه با کیانوش عیاری ؛

میخواهم کسی را استخدام کنم تا به جای من نفس بکشد!

۲۱:۰۱  -  ۰۳ مرداد ۱۴۰۰
تهیه کننده مجموعه رسم عشق با دیباچه مطرح کرد؛

تقاص با نگاهی به بازتاب عملکرد‌های انسانی درزندگی وسرنوشت مقابل دوربین خواهد رفت

۰۰:۴۳  -  ۳۱ تير ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار