چهارشنبه ۰۷ مهر ۱۴۰۰  |  Wednesday, 29 September 2021

دیباچه

کد خبر: ۱۹۲۵۹
تاریخ انتشار : ۵۷ : ۱۰ - ۰۲ مرداد ۱۳۹۵
دیباچه: در زمان اجرا نمایش و بازی‌های تلویزیونی به قدری در نقش‌هایم غرق می شوم که خنده‌ام نمی‌گیرد.

به گزارش دیباچه به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، رامین ناصر نصیر، بازیگر تلویزیون گفت: «دورهمی» برنامه‌ای جذاب برای مخاطبان است که تا امروز توانسته نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کند. شکل ظاهری این برنامه باعث شده تا برای مردم تازگی داشته باشد و از دیدن آن لذت ببرند.

وی افزود: نمایش در «دورهمی» با دشواری‌های بسیاری همراه است و بازیگران این برنامه مدت زمان کمی را برای تمرین دارند، اما همه دوستان با جان و دل برای اجرای کار زحمت می کشند.

دیباچه-رامین ناصر نصیر


ناصر نصیر گفت: این اجراها به دلیل متفاوت بودنشان با سختی هایی هم همراه است، چرا که علاوه بر اینکه باید برای حضار داخل استودیو برنامه اجرا کنیم باید حواسمان به دوربین‌های اطرافمان هم باشد تا ضبط به درستی صورت گیرد.

وی تصریح کرد: تسلط بر اجرا با تکرار بدست نمی‌آید، بلکه تجربیاتی که روی سن کسب می کنیم منجر به اشرافمان به این کار می شود. روز اول به دلیل شناخت ناکافی از فضای کار و شکست در ارتباط برقرار کردن با نقش، اجرا برایم بسیار دشوار بود اما به مرور بر کار مسلط شدم.

ناصر نصیر در خصوص خندیدن بازیگران در زمان اجرا بیان کرد: خندیدن بازیگران در زمان اجرا جزئی از کار است، مهران مدیری یکی از ابداعاتش برای اجرای نمایش ها این بود که خندیدن ها به جذابیت کار اضافه می کند و مردم دوست دارند شاهد چنین لحظاتی باشند. من به شخصه تا امروز چه در تئاتر و چه در دیگر بازی‌هایم نخندیدم، چون همیشه به قدری در نقشم فرو می روم که خنده را فراموش می کنم و در اجرای نمایش های دورهمی هم به همین شکل بوده است.

وی در مورد انرژی مردم داخل سالن تصریح کرد:  ما نفس به نفس مخاطبان هستیم و واکنش های آن ها بر روی بازی ما تأثیر به سزایی دارد و شناخت ما را نسبت به نقش هایمان بیشتر می کند. مخاطبان با واکنش هایشان به ما می فهمانند که کدام تکه کلام را بیشتر دوست دارند که همین باعث می شود تا آنها را در کار بیشتر استفاده کنیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفتگو دیباچه با میلاد اکبری آهنگساز ،خواننده و تنظیم‌کننده موسیقی

خواننده و آهنگساز سهم بسزایی در تلطیف سکانس‌های اثر نمایشی دارد | شرکت‌های موسیقی برای یک اثر هنری آنچنان ارزشی قائل نیستند!

۱۴:۲۷  -  ۰۶ مهر ۱۴۰۰
گفت و گو دیباچه با مدیرعامل خانه اردیبهشت اودلاجان

‌می‌خواهیم جریان احیای بافت تاریخی شهرمان را ادامه بدهیم

۱۸:۰۱  -  ۰۴ مهر ۱۴۰۰
بابک زرین "از آهنگسازان و تنظیم کنندگان ترانه و آثار نمایشی به دیباچه گفت

موسیقی نقس بسزایی رادر تکامل هیجانات واحساسات یک اثرنمایشی بازی میکند | موسیقی" افرا"ساختار فرا مرزی دارد!

۱۷:۴۲  -  ۰۴ مهر ۱۴۰۰
گفتگو منتشر نشده برنامه «مدیا» با مرحوم سیامک اطلسی

پاسخ تامل برانگیز آقای بازیگر به یک سوال؛ هر آن منتظر مرگ هستم!

۱۷:۳۵  -  ۰۴ مهر ۱۴۰۰
گفتگو دیباچه با محسن امامیان نویسنده کتاب "سعی هشتم"

تغییر ساختار مدیریتی در سازمان صدا و سیما مانع از ساخت سریال ۲۶ قسمتی حضرت هاجر (ع) شد!

۱۰:۲۸  -  ۰۱ مهر ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار