چهارشنبه ۲۵ فروردين ۱۴۰۰  |  Wednesday, 14 April 2021

دیباچه

کد خبر: ۱۸۷۹۰
تاریخ انتشار : ۴۶ : ۱۰ - ۳۰ تير ۱۳۹۵
برپایی دوره آموزشی توسط بازیگر برگزیده جشنواره فجر در تماشاخانه سه نقطه
دیباچه: تماشاخانه و مدرسه تئاتر سه نقطه، ثبت نام دوره آموزشی کارگاه تولید تئاتر (بازیگری با تاکید بر کار روی خود) سال 95 را با حضورو تدریس مرتضی اسماعیل کاشی بازیگر برگزیده بخش بین الملل جشنواره تئاتر فجر  آغاز کرد.

به گزارش دیباچه به نقل از امور ارتباطات رسانه ای و روابط عمومی تماشاخانه و مدرسه تئاتر سه نقطه کارگاه تولید تئاتر (بازیگری با تاکید بر کار روی خود) در تلاش است با بهره گیری از شیوه های مختلف بازی در جریان تمرین ها، هنرجویان را با شخصیت پردازی و درک موقعیت های فرضی آشنا سازد. همچنین موضوع حضور در لحظه و مباحث دیگر مربوط به بازیگری از تمرین تا اجرا در این کارگاه مورد بررسی قرار گرفته و آموزش داده می شود.

دیباچه-مرتضی اسماعیل کاشی


تماشاخانه و مدرسه تئاتر سه نقطه در برنامه فعالیت های آموزشی سال 95 خود ثبت نام این دوره را با حضور مرتضی اسماعیل کاشی کارشناس ارشد بازیگری و از بازیگران توانمند در عرصه تئاتر که تاکنون در نمایش هایی همچون «برنارد مرده است»، «مکبث»، «عجایب المخلوقات»، و ... به ایفای نقش پرداخته‌است به عنوان مدرس برگزار می کند. مرتضی اسماعیل کاشی پیش از این با درخشش در تئاتر «ویتسک» به کارگردانی رضا ثروتی، موفق به دریافت جایزه بهترین بازیگری مرد در سی و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر شده بود وی که هم اینک ایفای نقش اصلی در نمایش مستاجر را بر عهده دارد در فیلم «ارغوان» در کنار مهتاب کرامتی، الهام کردا، نسیم ادبی، آزده صمدی شقایق فراهانی و مهدی احمدی به ایفای نقش پرداخته است.

پس از پایان این دوره آموزشی، با حضور دانش آموختگان دوره، یک پروژه تولیدی- آموزشی تئاتر برای اجرای عمومی برنامه ریزی شده و در دستور کار قرار می گیرد. همچنین دوره آموزشی یاد شده صرفا و به صورت تخصصی توسط این مرکز آموزشی صورت می گیرد.

امور ارتباطات رسانه ای و روابط عمومی تماشاخانه و مدرسه تئاتر سه نقطه از عموم علاقه مندان حضور برای کارگاه تولید تئاتر (بازیگری با تاکید بر کار روی خود) دعوت به عمل می آورد برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین ثبت نام در این دوره با شماره تلفن های 88952440 و 88952392 تماس حاصل کرده و یا از بخش مربوطه در پایگاه رسمی تماشخانه سه نقطه به نشانی www.3-noghte.com بازدید کنند.

به دلیل محدودیت پذیرش هنرجویان، اولویت با افرادی است که پیش از سایرین نسبت به  تکمیل مراحل ثبت نام خود اقدام کنند.. هنرجویانی که این دوره را با موفقیت سپری کنند گواهی نامه رسمی و معتبر از سوی تماشاخانه و مدرسه تئاتر سه نقطه دریافت کرده و ازتسهیلات دیگری مانند معرفی به گروه های نمایشی، آلبوم تست تصویری، تخصیص پلاتو برای تمرین و سالن برای اجرا در مجموعه و غیره بهره مند می شوند.

 

پایگاه رسمی تماشاخانه و مدرسه تئاتر سه نقطه : www.3-noghte.com

 
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در کارگاه مجازی زبان و ادبیات فارسی مطرح شد

زبان و ادبیات فارسی بیش از ۸۰۰ سال زبان و ادبیات رسمی و دیوانی هندوستان بوده است!

۱۳:۴۱  -  ۲۳ فروردين ۱۴۰۰
گفت و گو صمیمی دیباچه با « صهبا شرافتی » بازیگر نقش روناک در سریال « نون خ »

کاراکتر « روناک» شبیه شخصیت خودم است! | هر حرفی جایی دارد ،اگر موقعیت‌ها اشتباه گرفته شود عصبانی می­ شوم!

۱۱:۵۳  -  ۲۱ فروردين ۱۴۰۰

« کرونا » خانه سینما را تعطیل کرد!

۱۳:۴۴  -  ۲۲ فروردين ۱۴۰۰
آخرین اخبار