يکشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۰  |  Sunday, 23 January 2022

دیباچه

کد خبر: ۱۸۴۰۲
تاریخ انتشار : ۱۰ : ۰۹ - ۲۹ تير ۱۳۹۵
دیباچه: سوسن مقصودلو (بازیگر تئا‌تر، تلویزیون و سینما) از آرزوی خود برای آموزش بازیگری به کودکان در مراکز آموزشی مانند مدارس گفت.

به گزارش دیباچه به نقل از ایلنا، سوسن مقصودلو افزود: آرزوی من این است که آموزش بازیگری از دوران کودکی در مراکز آموزشی برقرار شود و وزارت آموزش و پرورش آن را در واحد‌های درسی منظور کند تا کودکان از‌‌ همان سنین طفولیت درس تعامل و همکاری و با هم بودن را بیاموزند.

مقصودلو قرار است به زودی آموزش تخصصی بازیگری کودک و نوجوان را در فرهنگسرای ارسباران، نور، فردوس و آفتاب برگزار کند که این کلاس‌ها در سه مقطع سنی خردسال، کودک و نوجوان خواهد بود.

دیباچه-سوسن مقصودلو


این بازیگر تئا‌تر و تلویزیون هدف از برگزاری این کلاس‌ها را چنین عنوان کرد: من از سال ۱۳۵۶ در کانون پرورش فکری کودک و نوجوان و وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی و فرهنگسرا‌ها مشغول تدریس تئا‌تر به افراد در مقاطع سنی مختلف هستم و این موجب شده به نقش و تاثیر کلیدی تئا‌تر روی کودکان پی ببرم.

مقصودلو ادامه داد: فکر می‌کنم با توجه به معضلاتی که کودکان و نوجوانان و والدینشان با آن دست به گریبانند، تئا‌تر و تمرینات گروهی‌اش بهترین راه برای حل بسیاری از این معضلات است.

او یادآور شد: در این کلاس‌ها فقط آموزش بازیگری هدف نیست؛ کودکان و نوجوانان در ابتدا می‌آموزند از طریق فعالیت جمعی به استقلال فردی دست پیدا کنند تا در بزرگسالی انسان مفیدتری بشوند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفت و گو دیباچه با مجری « اعجوبه ها » و « سلام صبح بخیر »

‌نمی‌توانم روی پیشنهاد دیگری برای اجرا فکر کنم!

۱۰:۲۰  -  ۳۰ دی ۱۴۰۰
معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان به دیباچه گفت

شرکت « نفــت » سالن پر ظرفیتش را برای اجرای کنــسرت موسـیقی به « ارشاد » اجاره نمی‌دهد / در سوسنگرد سالن‌ها را پس دادند!

۱۶:۳۱  -  ۰۲ بهمن ۱۴۰۰
تشکیل «کارگروه مشترک» بین سازمان سینمایی و سازمان صدا و سیما

«پیمان جبلی» برخلاف مدیران قبلی صدا و سیما، روی خوش به سینما نشان می‌دهد؟

۱۳:۰۵  -  ۰۲ بهمن ۱۴۰۰
شروع متفاوت جشنواره چهلم با اجرای پژمان بازغی

همه آنچه در مراسم قرعه کشی اکران فیلم‌های جشنواره فیلم فجر گذشت

۰۲:۳۹  -  ۲۹ دی ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها