چهارشنبه ۲۵ فروردين ۱۴۰۰  |  Wednesday, 14 April 2021

دیباچه

کد خبر: ۱۷۹۰۳
تاریخ انتشار : ۳۷ : ۱۴ - ۲۷ تير ۱۳۹۵
از معرفی جاذبه های گردشگری تا گفتگو با دوبلورها
دیباچه: تهیه‌کننده برنامه «کافه هنر« گفت برای آشنایی هر چه بیشتر علاقمندان به رشته دوبلاژ،کافه هنر با دوبلورهای شاخص همچون منوچهر اسماعیلی گفتگو می کند.دیباچه-رادیوایران

به گزارش دیباچه یزدان دوست در گفت و گو با شبکه رادیویی ایران گفت: با دو با توجه به سیر و سفر هموطنانمان به اقصی نقاط کشور در  آیتمی به معرفی جاذبه های گردشگری شهرها و استان های مختلف کشورمان می پردازیم.

یزدان دوست ادامه داد:دراین آیتم مکان های قدیمی که ازلحاظ تاریخی و معماری جاذبه دارند معرفی می شوند که سعی می کنیم گزارش های مختلفی ازشهرستان های تاریخی کشورمان  پخش کنیم همچنین تینا میرکریمی گزارشگر رادیو ایران به گردشگری شهر تهران می پردازد.ومکان هایی همچون خانه مقدم وموزه ملک را معرفی می کند.

تهیه کننده برنامه کافه هنربه اضافه شدن میزخوشنویسی ومیزطنز درتابستان اشاره کرد و گفت:استاد تیموری درباره تاریخچه خوشنویسی درایران صحبت می کند ودرمیزطنزبا طنزپردازان معاصر کشور گفتگو می شود ویک اثرطنزآنهابه صورت رادیویی تنظیم وپخش می شود.

«کافه هنر« روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 19:30  تا 20:15از رادیو ایران موج FM فرکانس 90 مگاهرتز با تهیه کنندگی ریحانه یزدان دوست و گویندگی  علی رضا تابان پخش می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در کارگاه مجازی زبان و ادبیات فارسی مطرح شد

زبان و ادبیات فارسی بیش از ۸۰۰ سال زبان و ادبیات رسمی و دیوانی هندوستان بوده است!

۱۳:۴۱  -  ۲۳ فروردين ۱۴۰۰
گفت و گو صمیمی دیباچه با « صهبا شرافتی » بازیگر نقش روناک در سریال « نون خ »

کاراکتر « روناک» شبیه شخصیت خودم است! | هر حرفی جایی دارد ،اگر موقعیت‌ها اشتباه گرفته شود عصبانی می­ شوم!

۱۱:۵۳  -  ۲۱ فروردين ۱۴۰۰

« کرونا » خانه سینما را تعطیل کرد!

۱۳:۴۴  -  ۲۲ فروردين ۱۴۰۰
آخرین اخبار