شنبه ۰۱ آبان ۱۴۰۰  |  Saturday, 23 October 2021

دیباچه

کد خبر: ۱۷۶۳۰
تاریخ انتشار : ۱۸ : ۱۳ - ۲۶ تير ۱۳۹۵
دیباچه: فیلم کوتاه «دیدن» به کارگردانی سهیل امیر شریفی از تولیدات انجمن سینمای جوانان تهران در بخش مسابقه بین الملل جشنواره بلوهوریزونته برزیل به رقابت می‌پردازد.

به گزارش دیباچه به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، هجدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه بلوهوریزونته به‌عنوان یکی از معتبرترین جشنواره‌های فیلم کوتاه در قاره امریکا از تاریخ 5 تا 14 آگوست برابر با 15 تا 24 مردادماه در کشور برزیل برگزار خواهد شد.

دیباچه-جشنواره بلوهوریزونته برزیل


این جشنواره در این دوره خود در بخش مسابقه بین‌الملل میزبان فیلم کوتاه «دیدن» به کارگردانی سهیل امیرشریفی خواهد بود. «دیدن» به‌عنوان تنها نماینده سینمای ایران در بخش رقابتی این جشنواره برای به دست آورده تندیس جشنواره و جایزه 5 هزار دلاری این بخش با بیست فیلم کوتاه دیگر از 14 کشور جهان به رقابت خواهد پرداخت.

همچنین این جشنواره در بخش خارج از مسابقه کودکان میزبان انیمیشن کوتاه «مومو» به کارگردانی هادی طبسی و رسول زرین، در بخش خارج از مسابقه انیمیشن میزبان انیمیشن کوتاه «پدربزرگ» به کارگردانی شیوا صادق اسدی و در بخش خارج از مسابقه با عنوان «لعنت» میزبان فیلم کوتاه «هیچ‌چیز زیر آفتاب تازه نیست» به کارگردانی فائزه علوی خواهد بود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
نادر فلاح در گفتگو با دیباچه از چالش‌های نقش خود می‌گوید

خانه تئاتر با خانه سینما تعامل داشته باشند و بگویند حتما از بچه های تئاتر برای نقش ها در فیلم ها استفاده کنند!

۱۱:۰۷  -  ۲۹ مهر ۱۴۰۰
دیباچه گزارش می‌دهد

روایتی از تولد دوباره یک فرهنگ/کشتی قصه به راه افتاد!

۱۳:۰۰  -  ۲۴ مهر ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها