شنبه ۱۱ تير ۱۴۰۱  |  Saturday, 02 July 2022

دیباچه

کد خبر: ۱۷۵۹۸
تاریخ انتشار : ۳۴ : ۱۲ - ۲۶ تير ۱۳۹۵
دیباچه: رونمایی از اولین آلبوم گروه موسیقی سه نقطه با عنوان «جایی برای همیشه» 31 تیرماه ساعت 18 تا 20 در مرکز موسیقی بتهوون برگزار می‌شود.به گزارش دیباچه به نقل از فارس، این آلبوم شامل 10 قطعه موسیقی با عناوینی چون تو، دیوار، صورت های سرد، دور شو، جایی برای همیشه، همسایه من، جاذبه، پژواک، دوباره و ... است و کلام این آلبوم با فکر و رای اعضای گروه انتخاب شده است.

دیباچه-جایی برای همیشه


مراحل ساخت این آلبوم که در سبک آلترنیتیو است بیش از یک سال طول کشید و تمام مراحل آهنگسازی و تنظیم به عهده اعضای گروه بوده است. همچنین گروه  عنوان «جایی برای همیشه» را به دلیل اینکه مخاطب گروهشان را با این اسم می‌شناسد، برای اولین اثر خود انتخاب کردند.

اما انتشار آلبوم «جایی برای همیشه»، پایان فعالیت گروه «سه‌نقطه» در تابستان سال 95 نخواهد بود، بلکه اعضای این گروه درصدد هستند بلافاصله پس از انتشار اولین آلبوم رسمی خود در شهرهای تهران و شیراز، برای علاقه‌مندان خود به اجرای کنسرت بپردازند.

همچنین مراسم رونمایی آلبوم جایی برای همیشه 31 مرداد ماه در مرکز موسیقی بتهوون برگزار خواهد شد و حضور برای همه مخاطبان آزاد است.

گروه موسیقی سه‌نقطه در سال 1391 با حضور کیان شمس و آرش رستمی بنیان نهاده شد و در سال 1392 با اضافه شدن هنرمندانی چون سروش اعتصامی، عطا تاسه و آریا ضمیری، پنجره جدیدی رو به آینده فعالیت‌های خود گشود. اعضای این گروه را آرش رستمی خواننده، کیان شمس گیتار الکتریک، سروش اعتصامی گیتار الکتریک، عطا تاسه گیتار بیس و آریا ضمیری درامز تشکیل می‌دهند
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
ابراهیم فروزش کارگردان و فیلمنامه نویس سینما در گفتگو با دیباچه مطرح کرد

ارگان‌های دولتی ما بودجه کمی در سال برای ساخت یک فیلم بلند دارند / امیدوارم این کارگروه فارابی قدم‌های مثبتی بردارد

۱۷:۰۳  -  ۰۴ تير ۱۴۰۱
گفت و گو دیباچه با جهانگیر کوثری تهیه کننده مطرح سینما

الزامی بودن نگاه سیاسی فیلم‌ها برای قبولی در جشنواره های خارجی را قبول ندارم ؛ آیا رنگ خدا سیاسی بود؟

۱۳:۱۸  -  ۰۲ تير ۱۴۰۱
غلامرضا مازندرانی، سرمربی تیم ملی کبدی در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد

هر اردوی تیم‌ملی برای فدراسیون ۱۵۰ میلیون آب می‌خورد/ برای حضور در لیگ جهانی سهمیه بیشتری را تقاضا خواهیم کرد

۱۱:۵۴  -  ۰۲ تير ۱۴۰۱
مدیر سینما سپیده، تهیه‌کننده فیلم تقاطع و یک منتقد سینما در گفت و گو با دیباچه مطرح کردند؛

طرح شناور بلیط سینما ، گیشه را پرُ رونق می‌کند/ حوزه هنری با اموال بیت‌المال فیلم خوب بسازد/ این طرح در نقش مُسَکِن عمل می‌کند

۱۶:۳۶  -  ۰۶ تير ۱۴۰۱
پربازدیدها
آخرین اخبار