سه‌شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱  |  Tuesday, 09 August 2022

دیباچه

کد خبر: ۱۶۱۰۱
تاریخ انتشار : ۳۲ : ۱۳ - ۲۰ تير ۱۳۹۵
دیباچه: چهارمین نشست از سلسله نشست­های پژوهشی مدرسه ملی سینمای ایران با عنوان «سیاستگذاری جشنواره فیلم فجر: چالش­ها و راهکارها» دوشنبه 21 تیرماه در محل این مدرسه برگزار می­شود.

به گزارش دیباچه، سلسله نشست های پژوهشی مدرسه ملی سینمای ایران دوشنبه های هر هفته، بر اساس 40 عنوان پژوهش ، تالیف و ترجمه ای که توسط مدرسه ملی سینمای ایران، دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران و سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال 1394 به انجام رسیده­اند تشکیل می­شود. در نشست چهارم مساله سیاستگذاری جشنواره فیلم فجر مورد بحث و بررسی تخصصی قرار خواهد گرفت. در این نشست دکتر علی مرتضویان گزارشی از پژوهش خود با عنوان «ارزیابی و آسیب­شناسی جشنواره فیلم فجر از آغاز تا به امروز» ارایه خواهد نمود و سپس  سید محمد بهشتی و علیرضا رضاداد در پنل نخست با عنوان «تجربه تاریخی برگزاری جشنواره فیلم فجر» از ابعاد مختلف برگزاری این جشنواره در ادوار گوناگون سخن خواهند گفت. پنل دوم این نشست با حضور ابوالحسن داوودی و منوچهر شاهسواری و با عنوان «جشنواره فیلم فجر: دستاوردهای اکنونی، چشم­انداز آینده» برگزار خواهد شد.

دیباچه-مدرسه ملی سینما


 

این نشست که اجرای آن را رامتین شهبازی برعهده دارد، در تاریخ 21 تیرماه از ساعت 17:30 تا 20:30 در محل مدرسه ملی سینمای ایران، واقع در اقدسیه ( خیابان موحد دانش )، بعداز چهارراه آجودانیه، کوچه نیلوفر پلاک 3 برگزار می شود و ورود عموم علاقمندان به آن آزاد است .
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
روز شمار محرم به روایت دیباچه / ششم و هفتم محرم در قاب تصویر

اینجا ثانیه‌ها به سوگ نشسته اند

۲۰:۰۲  -  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱
تحلیل صادق ورمزیار و فرزاد آشوبی درباره موفقیت مربیان خارجی

گزارش دیباچه | هندوانه در بسته‌ای به نام لیگ بیست و دوم!

۲۰:۲۹  -  ۰۷ مرداد ۱۴۰۱
بازیکن اسبق تیم ملی والیبال در گفت‌وگو با «دیباچه» مطرح کرد

والیبال ایران ۱۰ بهروز عطایی دارد که منتظر فرصت اند / اعتقادی به نسل طلایی و نقره‌ای و ... ندارم!

۱۱:۱۲  -  ۰۴ مرداد ۱۴۰۱
پربازدیدها
آخرین اخبار