سه‌شنبه ۰۴ آبان ۱۴۰۰  |  Tuesday, 26 October 2021

دیباچه

کد خبر: ۱۶۱۰۱
تاریخ انتشار : ۳۲ : ۱۳ - ۲۰ تير ۱۳۹۵
دیباچه: چهارمین نشست از سلسله نشست­های پژوهشی مدرسه ملی سینمای ایران با عنوان «سیاستگذاری جشنواره فیلم فجر: چالش­ها و راهکارها» دوشنبه 21 تیرماه در محل این مدرسه برگزار می­شود.

به گزارش دیباچه، سلسله نشست های پژوهشی مدرسه ملی سینمای ایران دوشنبه های هر هفته، بر اساس 40 عنوان پژوهش ، تالیف و ترجمه ای که توسط مدرسه ملی سینمای ایران، دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران و سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال 1394 به انجام رسیده­اند تشکیل می­شود. در نشست چهارم مساله سیاستگذاری جشنواره فیلم فجر مورد بحث و بررسی تخصصی قرار خواهد گرفت. در این نشست دکتر علی مرتضویان گزارشی از پژوهش خود با عنوان «ارزیابی و آسیب­شناسی جشنواره فیلم فجر از آغاز تا به امروز» ارایه خواهد نمود و سپس  سید محمد بهشتی و علیرضا رضاداد در پنل نخست با عنوان «تجربه تاریخی برگزاری جشنواره فیلم فجر» از ابعاد مختلف برگزاری این جشنواره در ادوار گوناگون سخن خواهند گفت. پنل دوم این نشست با حضور ابوالحسن داوودی و منوچهر شاهسواری و با عنوان «جشنواره فیلم فجر: دستاوردهای اکنونی، چشم­انداز آینده» برگزار خواهد شد.

دیباچه-مدرسه ملی سینما


 

این نشست که اجرای آن را رامتین شهبازی برعهده دارد، در تاریخ 21 تیرماه از ساعت 17:30 تا 20:30 در محل مدرسه ملی سینمای ایران، واقع در اقدسیه ( خیابان موحد دانش )، بعداز چهارراه آجودانیه، کوچه نیلوفر پلاک 3 برگزار می شود و ورود عموم علاقمندان به آن آزاد است .
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفت و گو دیباچه با « رضا توکلی » و یک ادعای جالب توسط این بازیگر

سینما وارد شبکه نمایش خانگی می شود و به تدریج دیگر سینمایی به معنای گذشته نخواهیم داشت!

۱۶:۰۸  -  ۰۳ آبان ۱۴۰۰
به بهانه پخش قطعه ای جذاب از منوچهر نوذری، منوچهر آذری و مهدی کاشانیان

مدیران سازمان صدا و سیما ،شادی و نشاط را در برنامه های تلویزیونی و رادیویی اولویت اول قرار دهند!

۱۵:۳۸  -  ۰۱ آبان ۱۴۰۰
نادر فلاح در گفتگو با دیباچه از چالش‌های نقش خود می‌گوید

خانه تئاتر با خانه سینما تعامل داشته باشند و بگویند حتما از بچه های تئاتر برای نقش ها در فیلم ها استفاده کنند!

۱۱:۰۷  -  ۲۹ مهر ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها