يکشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۰  |  Sunday, 23 January 2022

دیباچه

کد خبر: ۱۶۰۹۰
تاریخ انتشار : ۱۰ : ۱۳ - ۲۰ تير ۱۳۹۵
دیباچه: شهرام میرصادقی از تولید مجموعه انیمیشنی شبیه به «دیرین دیرین» در شبکه های مجازی خبر داد که البته به گفته وی کاری تقلیدی نیست.

به گزارش دیباچه به نقل از مهر،شهرام میرصادقی کارگردان عرصه انیمیشن درباره فعالیت های اخیر خود گفت: در حال حاضر مشغول نگارش فیلمنامه یک مجموعه انیمیشن برای عرضه در رسانه های مجازی مانند تلگرام هستیم و قرار است هر روز یک قسمت از این  انیمیشن تولید شود و طبق برنامه ریزی ها، محدودیتی درباره اینکه در چند قسمت تولید شود، نداریم.

وی افزود: مخاطب این انیمیشن عموم مردم هستند و موضوعات این مجموعه درباره مسائل مختلف جامعه مانند فرهنگ مسافرت با مترو و ... و به صورت طنز است. البته با توجه به اینکه هنوز در مرحله نگارش فیلمنامه هستیم، نام قطعی برای این مجموعه انتخاب نکرده ایم.

دیباچه-دیرین دیرین


میرصادقی درباره ساختار این آثار توضیح داد: این فیلم چیزی شبیه به انیمیشن «دیرین دیرین» است، اما تقلیدی نیست زیرا ما به موضوعات مختلف از جنگ و صلح گرفته تا مسائل اجتماعی پرداخته ایم. کما اینکه فرم و نوع گرافیک ما هم با «دیرین دیرین» فرق دارد.

این کارگردان در پایان خاطرنشان کرد: تاکنون دو قسمت از این مجموعه را ساخته ایم، اما ممکن است آن دو قسمت را هم دوباره بسازیم زیرا در حال بررسی ساختار، هزینه تولید، زمان و نوع گرافیک آن هستیم. این انیمیشن در هر قسمت به مدت ۳۰ ثانیه عرضه می شود.

 
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفت و گو دیباچه با مجری « اعجوبه ها » و « سلام صبح بخیر »

‌نمی‌توانم روی پیشنهاد دیگری برای اجرا فکر کنم!

۱۰:۲۰  -  ۳۰ دی ۱۴۰۰
معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان به دیباچه گفت

شرکت « نفــت » سالن پر ظرفیتش را برای اجرای کنــسرت موسـیقی به « ارشاد » اجاره نمی‌دهد / در سوسنگرد سالن‌ها را پس دادند!

۱۶:۳۱  -  ۰۲ بهمن ۱۴۰۰
تشکیل «کارگروه مشترک» بین سازمان سینمایی و سازمان صدا و سیما

«پیمان جبلی» برخلاف مدیران قبلی صدا و سیما، روی خوش به سینما نشان می‌دهد؟

۱۳:۰۵  -  ۰۲ بهمن ۱۴۰۰
شروع متفاوت جشنواره چهلم با اجرای پژمان بازغی

همه آنچه در مراسم قرعه کشی اکران فیلم‌های جشنواره فیلم فجر گذشت

۰۲:۳۹  -  ۲۹ دی ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها