شنبه ۰۱ آبان ۱۴۰۰  |  Saturday, 23 October 2021

دیباچه

کد خبر: ۱۵۹۵۱
تاریخ انتشار : ۱۰ : ۱۰ - ۲۰ تير ۱۳۹۵
دیباچه: مدیرکل هنرهای تجسمی درباره مسئله ممنوع‌الخروجی پرویز تناولی گفت: ما در روزهای اولیه این موضوع را پیگیری کردیم و متوجه شدیم این مسئله سیاسی نیست بلکه یک موضوع شخصی‌‌است.

به گزارش دیباچه به نقل از ایلنا، مجید ملانوروزی درباره مسئله ممنوع‌الخروجی پرویز تناولی گفت: ما در همان روزهای اول از مراکز مختلف پیگیری کردیم و متوجه شدیم موضوع سیاسی نیست بلکه مسئله شخصی بوده و به همین دلیل ما دیگر دخالتی در این موضوع نکردیم.

دیباچه-مجید ملانوروزی


او با بیان اینکه احتمال می‌دهد مسئله مربوط به چک یا مسائلی از این دست باشد، ادامه داد: اگر موضوع سیاسی بود ما حتما پیگیری می‌کردیم ولی چون شکایت شخصی است؛ ورود نمی‌کنیم.

این درحالی‌است که پرویز تناولی درباره پیگیری‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و موزه‌ هنرهای معاصر پیرامون این موضوع به خبرنگار ایلنا گفته است: آقای ملانوروزی (مدیرکل هنرهای تجسمی) از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مسئول رسیدگی به این موضوع شده است و هنوز پاسخ مشخصی به من نداده‌اند.

این نقاش و مجسمه‌ساز کشورمان به منظور شرکت در بزرگداشتی که برای وی در موزه بریتانیا برگزار شده بود و رونمایی از کتاب اخیرش که «تصویر زنان اروپایی در خانه‌های ایرانی» نام دارد و در انگلستان به چاپ رسیده؛ قرار بود ساعت ۳ بامداد روز شنبه (۱۲ تیرماه) ایران را به مقصد لندن ترک کند اما در فرودگاه بین‌المللی امام‌خمینی (ره) از خروج او از کشور ممانعت شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
نادر فلاح در گفتگو با دیباچه از چالش‌های نقش خود می‌گوید

خانه تئاتر با خانه سینما تعامل داشته باشند و بگویند حتما از بچه های تئاتر برای نقش ها در فیلم ها استفاده کنند!

۱۱:۰۷  -  ۲۹ مهر ۱۴۰۰
دیباچه گزارش می‌دهد

روایتی از تولد دوباره یک فرهنگ/کشتی قصه به راه افتاد!

۱۳:۰۰  -  ۲۴ مهر ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها