جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱  |  Friday, 07 October 2022

دیباچه

کد خبر: ۱۵۹۵۱
تاریخ انتشار : ۱۰ : ۱۰ - ۲۰ تير ۱۳۹۵
دیباچه: مدیرکل هنرهای تجسمی درباره مسئله ممنوع‌الخروجی پرویز تناولی گفت: ما در روزهای اولیه این موضوع را پیگیری کردیم و متوجه شدیم این مسئله سیاسی نیست بلکه یک موضوع شخصی‌‌است.

به گزارش دیباچه به نقل از ایلنا، مجید ملانوروزی درباره مسئله ممنوع‌الخروجی پرویز تناولی گفت: ما در همان روزهای اول از مراکز مختلف پیگیری کردیم و متوجه شدیم موضوع سیاسی نیست بلکه مسئله شخصی بوده و به همین دلیل ما دیگر دخالتی در این موضوع نکردیم.

دیباچه-مجید ملانوروزی


او با بیان اینکه احتمال می‌دهد مسئله مربوط به چک یا مسائلی از این دست باشد، ادامه داد: اگر موضوع سیاسی بود ما حتما پیگیری می‌کردیم ولی چون شکایت شخصی است؛ ورود نمی‌کنیم.

این درحالی‌است که پرویز تناولی درباره پیگیری‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و موزه‌ هنرهای معاصر پیرامون این موضوع به خبرنگار ایلنا گفته است: آقای ملانوروزی (مدیرکل هنرهای تجسمی) از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مسئول رسیدگی به این موضوع شده است و هنوز پاسخ مشخصی به من نداده‌اند.

این نقاش و مجسمه‌ساز کشورمان به منظور شرکت در بزرگداشتی که برای وی در موزه بریتانیا برگزار شده بود و رونمایی از کتاب اخیرش که «تصویر زنان اروپایی در خانه‌های ایرانی» نام دارد و در انگلستان به چاپ رسیده؛ قرار بود ساعت ۳ بامداد روز شنبه (۱۲ تیرماه) ایران را به مقصد لندن ترک کند اما در فرودگاه بین‌المللی امام‌خمینی (ره) از خروج او از کشور ممانعت شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفتگو دیباچه با سردار سرتیپ "بهمن کارگر" رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس

بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس از تولید آثار در این عرصه حمایت همه جانبه خواهد کرد/ "موقعیت مهدی" اثری با روایت صحیح بود

۱۰:۰۵  -  ۲۸ شهريور ۱۴۰۱
در گفت و گو دیباچه با "سید محمدرضا خوشرو "مدیر شبکه نسیم مطرح شد

شبکه نسیم بزودی پربار می‌شود / «خندوانه» تا پایان سال ۱۴۰۱ به روی آنتن نمی‌رود / « دورهمی و کتاب باز » هرگز تعطیل نمی شوند

۱۶:۳۶  -  ۰۶ مهر ۱۴۰۱
نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیباچه:

اخلاق حرفه‌ای در سینما از اهمیت زیادی برخوردار است/ سیمرغ‌ها در جشنواره‌ها باید معنای واقعی پیدا کند

۱۶:۲۸  -  ۲۳ شهريور ۱۴۰۱
گزارش تصویری دیباچه

شاهکار بچه‌های معلول و ناشنوا در تئاتر شهرزاد

۱۱:۲۶  -  ۲۱ شهريور ۱۴۰۱
گفتگو دیباچه با داریوش مؤدبیان

تئاتر تلویزیونی حیثیت تولید تلویزیونی است / من همیشه خود را یک پژوهشگر می‌دانم

۱۷:۰۷  -  ۲۰ شهريور ۱۴۰۱