يکشنبه ۲۲ فروردين ۱۴۰۰  |  Sunday, 11 April 2021

دیباچه

کد خبر: ۱۵۸۹۹
تاریخ انتشار : ۲۳ : ۱۶ - ۱۹ تير ۱۳۹۵
دیباچه: عضو هیات علمی دانشکده ادبیات برگزاری جشنواره بازیگری سه نقطه را فرصت مناسبی برای کشف و شکوفا شدن استعدادهای جدید در عرصه بازیگری دانست .

به گزارش دیباچه به نقل از ستاد خبری پنجمین جشنواره بازیگری سه نقطه دکتر عطاالله کوپال استاد دانشگاه و سرپرست مجموعه نمایشی کارگاه نوآوران ادبیات درباره برگزاری پنجمین دوره جشنواره بازیگری سه نقطه گفت : اینکه در دوره پنجم جشنواره تعداد زیادی از هنرجویان و دانش آموختگان رشته بازیگری دانشگاه ها و آموزشگاه های بازیگری با ارائه آثار خود در این جشنواره مشارکت داشته اند بسیار نکته مهم و امید بخشی است که نشان ازاهمیت این رخداد تخصصی بازیگری دارد .چرا که جشنواره زمینه ای را فراهم ساخته تا ایشان بتوانندتجربیات خود را به نمایش گذاشته و در مقاسیسه با سایر آثار از ضعف و قوت  های خود آگاه شوند .

دیباچه-عطاالله کوپال


دکتر کوپال همچنین تاکید کرد : جشنواره بازیگری سه نقطه فرصت مناسبی برای کشف و شکوفا شدن استعدادهای بازیگری است . وی ابراز امیدواری نمود تا شرایطی فراهم شود که این استعدادها بتوانند حضور مناسبی در آینده در نمایش های حرفه ای داشته و جامعه تئاتر شاهد درخشش این هنرمندان باشد .

عطاالله کوپال در خاتمه آرزو کرد پنجمین جشنواره بازیگری سه نقطه استعدادهای بزرگ و ارزشمندی را در این دوره به جامعه تئاتر کشور معرفی کند . پنجمین جشنواره بازیگری سه نقطه به دبیری رامین معصومیان از روز شنبه 19 تیرماه سال جاری به مدت سه روز در سالن های استاد رکن الدین خسروی و استادخسرو شکیبایی تماشاخانه و مدرسه تئاتر سه نقطه از ساعت 14 تا 19  برگزار می شود. حضور در جشنواره و دیدار از نمایش ها برای هنرمندان، اساتید، دانشجویان، اصحاب رسانه و منتقدان در این جشنواره رایگان است.

 

 
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران مطرح کرد:

امروز تهران در شرایط کاملا قرمز کرونایی به سر می برد| چرخش ویروس جهش یافته انگلیسی تابلوی عمومی کشور است!

۱۶:۵۲  -  ۱۸ فروردين ۱۴۰۰

درباره خودروی بتمن بیشتر بدانید!

۱۶:۵۷  -  ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
گفت و گو خودمانی دیباچه با حمیدرضا حافظ شجری ،بازیگر سریال « نوروز رنگی »

کسانی که مرا به خاطر شرایط جسمی‌ام مسخره می‌کردند الان از شدت خجالت نزدیکم نمی‌شوند!

۱۴:۱۶  -  ۱۷ فروردين ۱۴۰۰

سینماهای تهران رسما تعطیل شد !

۱۳:۵۳  -  ۱۶ فروردين ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار