دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱  |  Monday, 23 May 2022

دیباچه

کد خبر: ۱۵۸۶۹
تاریخ انتشار : ۳۶ : ۱۵ - ۱۹ تير ۱۳۹۵
دیباچه: نمایش «بیگانه» به کارگردانی مسعود دلخواه جمعه شب 18 تیر ماه در میان استقبال قابل توجه تماشاگران و با تقدیم اجرا به زنده یاد عباس کیارستمی از تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر خداحافظی کرد.به گزارش دیباچه به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، نمایش «بیگانه» به کارگردانی مسعود دلخواه جمعه شب 18 تیر ماه در میان استقبال قابل توجه تماشاگران با تقدیم اجرا به زنده یاد عباس کیارستمی کارگردان فقید سینمای ایران از تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر خداحافظی کرد.

دیباچه-بیگانه


مسعود دلخواه دراماتورژ و کارگردان نمایش بعد از پایان اجرا ضمن تقدیر از هنرمندان و برخی از مدیران تئاتری که در تالار چهارسو حضور پیدا کرده بودند، گفت: وقتی مدیران تئاتر و هنرمندان برای تماشای نمایش به یک تالار تئاتری مراجعه می کنند، به شکلی مستقیم یا غیر مستقیم حمایت خود را از تئاتری که روی صحنه رفته اعلام می کنند ، به هر حال طی این مدت  تعدادی از مدیران به تماشای نمایش ما نشستند که حضورشان قابل تقدیر هستند و لازم است از همه آنها تشکر کنم.

وی ضمن تقدیر از عوامل اجرایی گروه نمایش «بیگانه» و کارکنان تئاتر شهر ادامه داد: اولین روز از اجرای این نمایش با نام و یاد بزرگمرد عرصه سینما استاد عزت الله انتظامی آغاز شد که متاسفانه در این مدت به دلیل کسالتی که داشتند موفق به تماشای این اثر نمایشی نشدند اما بسیار خوشحالیم که از طریق استاد مجید انتظامی فرزند ایشان پیام این هنرمند پیشگام عرصه تئاتر را دریافت کردیم و از صمیم قلب برای سلامتی استاد انتظامی دعا می کنیم.

کارگردان نمایش «بیگانه» گفت: این روزها ما کسی را از دست دادیم که نه تنها برای سینمای ایران که برای سینمای جهان هنرمند بسیار بزرگی بود و با رفتنش کام همه ما را تلخ کرد. ما امشب با نام بزرگ عباس کیارستمی نمایش «بیگانه» را به پایان می بریم و از خداوند بزرگ برای روح این هنرمند بزرگ کشورمان که افتخاراتی زیادی را برای ما کسب کرد آرامش ابدی را آرزومندیم.

حسین پارسایی، شهرام کرمی، محمود بصیری، اسماعیل پوررضا، میرعلیرضا دریابیگی و تعدادی دیگر از هنرمندان مهمانان ویژه اجرای پایانی نمایش «بیگانه» بودند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفت و گو دیباچه با "علی توکل نیا " کارگردان فیلم سینمایی "چندمیگیری گریه کنی۲"

اعتقادی به انتقال پیام به واسطه ساخت آثار نمایشی ندارم / " چند میگیری گریه کنی ۲" کمدی‌تر و شیرین‌تر از فصل اول آن است!

۱۳:۱۹  -  ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱
احمد کاوری کارگردان و بازیگر تلویزیون در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد

محسن برمهانی، انتخاب شایسته‌ای برای سمت معاونت سیما است / امیدوارم بحران مخاطب رسانه ملی برطرف شود

۱۳:۳۷  -  ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱
گفت و گو دیباچه با « مجتبی فلاحی » بازیگر سریال «حکم رشد»

« حکم رشد » بیشترین بازدید را در « تلوبیون» داشته ، این نشان‌ از قصه جذاب و بازی قابل قبول نقش آفرینان دارد!

۱۳:۵۶  -  ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱
حجت الاسلام شهاب مرادی در گفت و گو اختصاصی با دیباچه مطرح کرد

استاد " فاطمی نیا "نسخه دوم کسی نبود

۱۲:۰۱  -  ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱
گفت و گو اختصاصی «دیباچه» با "سعید عمرانی" معاون قضایی دادستان کل کشور

هرموضوعی که عفت عمومی را جریحه دار کند، دادستان با قاطعیت وبدون شکایت شکات به آن ورود خواهد کرد

۱۵:۴۶  -  ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها