دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲  |  Monday, 02 October 2023

دیباچه

کد خبر: ۱۵۴۰۵
تاریخ انتشار : ۵۵ : ۱۴ - ۱۶ تير ۱۳۹۵
دیباچه: شنیده‌ها حاکی است نمایش «ازدواج آقای می‌سی‌سی‌پی» نوشته فردریش دورنمات، با کارگردانی همایون غنی‌زاده، در تالار وحدت روی صحنه برود.دیباچه- تالار وحدت (3)

به گزارش خبرنگار تئاتر دیباچه، بنا بر شنیده‌ها قرار است همایون غنی‌زاده نمایش «ازدواج آقای می‌سی‌سی‌پی» برای اجرا در تالار وحدت آماده کند و این نمایش حدودا شهریورماه روی صحنه می‌رود.

دیباچه- تالار وحدت (1)

این نمایش نوشته فردریش دورنمات، نمایشنامه‌نویس و رمان‌نویس برجسته سوئیسی است و حمید سمندریان این نمیشنامه‌نویس را با ترجمه «ملاقات بانوی سالخورده» و «ازدواج آقای می‌سی‌سی‌پی» به ایرانیان معرفی کرده است.

همایون غنی‌زاده سال گذشته نمایش «کالیگولا» ابتدا در سالن خصوصی هما روی صحنه رفت و در حالیکه پیشتر از آن، دو برگه برای فروش بلیت‌های این نمایش باز شده بود پس از چند روز برگه نخست بسته شد و برگه بلیت‌فروشی تالار وحدت آن باز شد و در تالار وحدت روی صحنه رفت.

 

اما سال گذشته نمایش «ازدواج آقای می‌سی‌سی‌پی» با همین ترجمه و به کارگردانی احسان فلاحت‌پیشه و دراماتورژی روزبه حسینی، در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه رفت اما پس از دو هفته اجرا به بهانه آنچه تعمیرات تماشاخانه ایرانشهر عنوان شد، اجرای این نمایش متوقف ماند و به کارگردان آن اعلام کردند 15 اجرا از یرانشهر طلبکار بمانید تا بعدها این نمایش را در 15 اجرا روی صحنه ببرید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در گفتگو با دیباچه:

جشنواره بازی‌های رایانه‌ای پس از وقفه چهارساله در دهه فجر برگزار می‌شود

۰۹:۰۶  -  ۰۱ مهر ۱۴۰۲
گفتگو دیباچه با یک نویسنده و مربی مشاعره‌ی کودکان

مشاعره؛ جایگزین مناسب برای بازی‌های رایانه ای!

۱۶:۴۸  -  ۲۸ شهريور ۱۴۰۲
پربازدیدها
آخرین اخبار