يکشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۰  |  Sunday, 23 January 2022

دیباچه

کد خبر: ۱۴۹۶۷
تاریخ انتشار : ۲۱ : ۱۳ - ۱۴ تير ۱۳۹۵
فاطمه آل عباس و سعید توکلی داوری مسابقه گویندگی رادیو ایران را بر عهده دارند.به گزارش دیباچه به نقل از شبکه رادیویی ایران مهدی ساعی تهیه کننده برنامه «یک ،دو،صدا "با اعلام این خبر گفت :در پایان دوره اول مسابقه «یک ، دو ، صدا«صداهای خاص  وویژه که مورد رضایت داوران مسابقه باشند ، جذب رادیو ایران خواهند شد.

دیباچه-گویندگی

ساعی در باره این مسابقه رادیویی گفت:  در هر برنامه 3شرکت کننده حضور دارند که  در چها روز رقابتی تنگاتنگ  خواهند داشت .

فاطمه آل عباس و سعید توکلی داوران مسابقه هر کدام 100 امتیاز دارند که این 100 امتیاز را در 4 روز بین 3 نفر تقسیم می کنند.

ساعی به مشارکت مردم در انتخاب صداهای برتر اشاره کرد و گفت:مردم و شنونده های رادیو ایران می توانند در زمانی که برنامه پخش می شود به شرکت کننده ها رای بدهند .کسی که بیشترین امتیاز را بیاورد وارد مرحله بعدی می شود.

ساعی تصریح کرد: در برنامه اول شرکت کننده ها در دوبخش به اجرای گویندگی برنامه بر اساس متن می پردازند.

روز یکشنبه در دوبخش بداهه گویی ،دوشنبه گفت و گو با مهیمان وکارشناس تلفنی برنامه ،سه شنبه سواد رسانه ای وایجاد موقعیت رقابت می کنند .در روز چهارشنبه که مسابقه به صورت زنده از آنتن رادیو ایران پخش می شود ، جمع بندی امتیازات مشخص وبرنده مسابقه مشخص می شود.

علاقمندان به شرکت در این مسابقه رادیویی می توانند با ارسال پیامک به سامانه پیامکی اختصاصی برنامه 300009090 حضور خودرا اعلام کرده یا با ارتباط با کانال تلگرامی برنامه  به نشانی :      @radio iran_12sedaاز اخبار این مسابقه اطلاع یابند.

«یک ، دو ، صدا «از گروه ورزش و تفریحات از19 تیرماه از ساعت 11:45 با تهیه کنندگی مهدی ساعی ،  گویندگی نسیم رفیعی ،گزارشگری مهران حبیبی  ، هماهنگی سیما بلوری ، نویسندگی  مریم توفیقی وداوری فاطمه آل عباس و سعید توکلی از آنتن رادیو ایران پخش می شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفت و گو دیباچه با مجری « اعجوبه ها » و « سلام صبح بخیر »

‌نمی‌توانم روی پیشنهاد دیگری برای اجرا فکر کنم!

۱۰:۲۰  -  ۳۰ دی ۱۴۰۰
معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان به دیباچه گفت

شرکت « نفــت » سالن پر ظرفیتش را برای اجرای کنــسرت موسـیقی به « ارشاد » اجاره نمی‌دهد / در سوسنگرد سالن‌ها را پس دادند!

۱۶:۳۱  -  ۰۲ بهمن ۱۴۰۰
تشکیل «کارگروه مشترک» بین سازمان سینمایی و سازمان صدا و سیما

«پیمان جبلی» برخلاف مدیران قبلی صدا و سیما، روی خوش به سینما نشان می‌دهد؟

۱۳:۰۵  -  ۰۲ بهمن ۱۴۰۰
شروع متفاوت جشنواره چهلم با اجرای پژمان بازغی

همه آنچه در مراسم قرعه کشی اکران فیلم‌های جشنواره فیلم فجر گذشت

۰۲:۳۹  -  ۲۹ دی ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها