يکشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۰  |  Sunday, 23 January 2022

دیباچه

کد خبر: ۱۴۸۹۷
تاریخ انتشار : ۰۲ : ۱۱ - ۱۴ تير ۱۳۹۵
ارزیابی آثار شرکت کننده توسط سه هنرمند مطرح
دیباچه: سه هنرمند مطرح تئاتر کشور، امر قضاوت آثار شرکت کننده در سه بخش مسابقه پنجمین جشنواره بازیگری سه نقطه را بر عهده گرفتند.

به گزارش دیباچه، حمیدرضا نعیمی نمایشنامه نویس، بازیگر و کارگردان تئاتر، الهام کردا بازیگر و کارگردان تئاتر و رضا ثروتی نویسنده کارگردان بازیگر و طراح تئاتر به عنوان گروه داوری پنجمین جشنواره بازیگری سه نقطه انتخاب شدند. این هنرمندان آثار شرکت کننده در سه بخش تک گویی (مونولوگ) نمایش های دو یا چند نفره و نمایش های کامل را در جشنواره مورد ارزیابی و قضاوت قرار می دهند.

دیباچه-سه نقطه

پنجمین جشنواره بازیگری سه نقطه با دبیری رامین معصومیان از ساعت 14 روز شنبه 19 تیرماه به مدت سه روز در سالن های استاد رکن الدین خسروی و استاد خسرو شکیبایی مجموعه تماشاخانه و مدرسه تئاتر سه نقطه واقع در تهران میدان ولیعصر (عج)- بعد از بلوار کشاورز- خیابان کبگانیان-  نبش کوچه مرتضی زاده- پلاک 10 و 12 برگزار می شود.

دبیرخانه و ستاد برگزاری پنجمین جشنواره بازیگری سه نقطه در آستانه آغاز این رخداد هنری،  جدول- پوستر برنامه های جشنواره را منتشر ساخت.

به گزارش امور ارتباطات رسانه ای و روابط عمومی تماشاخانه و مدرسه تئاتر سه نقطه، طراحی و اجرای این جدول- پوستر توسط ساتیا نوروزی با هدف کاهش هزینه های زائد و همچنین جلوگیری از مصرف بی رویه کاغذ، جدول- پوستر جشنواره به صورت دو منظوره تبلیغاتی- اطلاع رسانی صورت گرفته و در اختیار علاقه مندان گذاشته شده به گونه ای که بخش بالایی به پوستر جشنواره و قسمت پایین به جدول کامل برنامه های جشنواره پنجم اختصاص یافته است.

بر پایه این گزارش بر اساس برنامه های اعلام شده در روز نخست جشنواره 11 نمایش در بخش های مونولوگ (تک گویی)- نمایش های دو یا چند نفره و نمایش های کامل از ساعت 14 تا 17:45 در دو سالن استاد رکن الدین خسروی و استاد خسرو شکیبایی به روی صحنه می رود. همچنین طبق برنامه ریزی های صورت گرفته آیین پایانی جشنواره پنجم از ساعت 20 روز دوشنبه 21 تیرماه در سالن استاد رکن الدین خسروی برگزار می شود.

گفتنی است بنا به اعلام دبیرخانه جشنواره و با تصمیم شورای سیاستگذاری، حضور هنرمندان، اصحاب رسانه، منتقدان، دانشجویان و اساتید برای تماشای نمایش های شرکت کننده در جشنواره رایگان است.

پایگاه رسمی تماشاخانه و مدرسه تئاتر سه نقطه :

www.3-noghte.com

دیباچه-جدول سه نقطه

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفت و گو دیباچه با مجری « اعجوبه ها » و « سلام صبح بخیر »

‌نمی‌توانم روی پیشنهاد دیگری برای اجرا فکر کنم!

۱۰:۲۰  -  ۳۰ دی ۱۴۰۰
معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان به دیباچه گفت

شرکت « نفــت » سالن پر ظرفیتش را برای اجرای کنــسرت موسـیقی به « ارشاد » اجاره نمی‌دهد / در سوسنگرد سالن‌ها را پس دادند!

۱۶:۳۱  -  ۰۲ بهمن ۱۴۰۰
تشکیل «کارگروه مشترک» بین سازمان سینمایی و سازمان صدا و سیما

«پیمان جبلی» برخلاف مدیران قبلی صدا و سیما، روی خوش به سینما نشان می‌دهد؟

۱۳:۰۵  -  ۰۲ بهمن ۱۴۰۰
شروع متفاوت جشنواره چهلم با اجرای پژمان بازغی

همه آنچه در مراسم قرعه کشی اکران فیلم‌های جشنواره فیلم فجر گذشت

۰۲:۳۹  -  ۲۹ دی ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها