يکشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۰  |  Sunday, 23 January 2022

دیباچه

کد خبر: ۱۴۵۵۹
تاریخ انتشار : ۲۸ : ۱۷ - ۱۲ تير ۱۳۹۵
دیباچه: ازدواج فقط بحث پول و مسائل مادی نیست، بلکه یک مسئله همه جانبه است که شامل مسائل اقتصادی و فرهنگی می شود.به گزارش دیباچه جهانگیر الماسی در گفتگو با ستاد خبری طرح آینه شمعدون گفت: در بحث مسائل اقتصادی لازم است دولتمردان و مسئولین با برنامه ریزی های دقیق تمهیداتی را بیندیشند که جوانان ما با خیالی آسوده به بحث ازدواج بنگرند. جوان باید حمایت شود. جوان باید امنیت شغلی داشته باشد تا بتواند در آرامش به آینده فکر کند.

دیباچه-الماسی

وی با اشاره به بحث فرهنگی گفت: در بحث فرهنگی هم باید کار شود. تجمل گرایی ناشی از برخورد سطحی ما با مفهومی به نام زندگی است. گاهی برخی از ما هنوز معنای درست زندگی را نمی دانیم و درک نکرده ایم که با چه هدفی قرار است زندگی کنیم.

الماسی با اشاره به فلسفه ازدواج گفت: ازدواج از ابتدا در اسلام به عنوان یک عمل مقدس و مبارک تلقی می شد. تجمل گرایی و مصرف گرایی با ازدواج به عنوان یک امر مبارک که باعث رسیدن به آرامش است، در تناقض است.

این بازیگر در خاتمه گفت: ما باید بدانیم که تمام جوانان این مملکت جوانان و فرزندان خود ما هستند. باید بنشینیم فکر کنیم که چگونه می توانیم این مشکلات فرهنگی و اقتصادی را از جامعه حذف کنیم. لازم است همه ما از خواب غفلت بیدار شویم و بیش از گذشته به آینده ی این جوانان بیندیشیم.

گفتنی است از هفته گذشته معرفی طرح آینه شمعدون در سراسر کشور و در مساجد و هیئت‌های مذهبی آغاز شده است، بیش از ۵۰ مرکز در این طرح مشارکت می‌کنند که برخی از آنها خیرینی مانند مجمع خیرین ازدواج و برخی دیگر مجموعه‌های حاکمیتی مانند بسیج اصناف و کانون‌های مساجد در سراسر کشور هستند.خیرین می‌توانند تا پایان ماه مبارک رمضان با شماره گیری #۷۶۷* یا از طریق مراجعه به سایت http://www.ayneshamdoon.ir/،  کمک های خود را واریز کنند و این شماره به حساب‌های کمیته امداد مرتبط است. کمک‌های انجام شده پایان ماه مبارک رمضان جمع می‌شود و از سوی کمیته امداد به صرف جهیزیه دختران عقد کرده می‌شود
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفت و گو دیباچه با مجری « اعجوبه ها » و « سلام صبح بخیر »

‌نمی‌توانم روی پیشنهاد دیگری برای اجرا فکر کنم!

۱۰:۲۰  -  ۳۰ دی ۱۴۰۰
معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان به دیباچه گفت

شرکت « نفــت » سالن پر ظرفیتش را برای اجرای کنــسرت موسـیقی به « ارشاد » اجاره نمی‌دهد / در سوسنگرد سالن‌ها را پس دادند!

۱۶:۳۱  -  ۰۲ بهمن ۱۴۰۰
تشکیل «کارگروه مشترک» بین سازمان سینمایی و سازمان صدا و سیما

«پیمان جبلی» برخلاف مدیران قبلی صدا و سیما، روی خوش به سینما نشان می‌دهد؟

۱۳:۰۵  -  ۰۲ بهمن ۱۴۰۰
شروع متفاوت جشنواره چهلم با اجرای پژمان بازغی

همه آنچه در مراسم قرعه کشی اکران فیلم‌های جشنواره فیلم فجر گذشت

۰۲:۳۹  -  ۲۹ دی ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها