پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰  |  Thursday, 21 October 2021

دیباچه

کد خبر: ۱۴۱۵۷
تاریخ انتشار : ۴۳ : ۱۷ - ۰۹ تير ۱۳۹۵
داریوش بابائیان در گفت‌وگو با دیباچه:
دیباچه: کارگردان مایا به گیشه توجه نداشته است.داریوش بابائیان یکی از تهیه‌کننده‌های با سابقه سینمای کشورمان که در کارنامه خود، تهیه آثاری چون «دختران انتظار» و «چپ دست» هم دیده می‌شود، در گفت‌وگویی اختصاصی با خبرنگار سینمایی دیباچه درباره فیلم‌های جدیدی که تهیه کرده و اتفاقاتی که برای فیلم آخرش («مایا») افتاده است صحبت کرد.

دیباچه-داریوش باباییان

داریوش بابائیان در مورد فیلم «مایا» که به تازگی پروانه نمایش گرفته است به دیباچه گفت: «هادی رحیمی یکی از کارگردان‌های جوان است که برای ساخت این فیلم به گیشه و ذائقه مخاطب توجه‌ای نداشته و با نگاه شخصی خودش «مایا» را ساخته است. امیدواریم بتوانیم هزینه‌های ساخت این فیلم را جبران کنیم و فیلم با اقبال مردم مواجه شود. برای ساخت فیلم باید به مخاطب، علاقه مخاطب و ذائقه‌اش، توجه کرد و برای آن‌ها فیلم ساخت در حالی که این فیلم‌ساز بدون در نظر گرفتن این موارد، فیلمی ساخته است که امیدوارم بتواند بخش‌هایی از هزینه‌های ما را جبران کند. فیلم بیشتر از آن‌چه که فکرش را می‌کردیم برای ما هزینه‌بر بود و در حالی که فکر می‌کردم 50 میلیون هزینه داشته باشد، بیش از 200 میلیون تومان برای ما هزینه داشت و از طرفی امیدوارم بودیم که سازمان منابع طبیعی ما را حمایت کند و بخشی از مخارج فیلم «مایا» را متقبل شود، اما این اتفاق نیفتاد و فیلم با هزینه شخصی ساخته شد.»

این تهیه‌کننده که سابقه بازی در فیلم‌های سینمایی را نیز در پرونده خود دارد، به دیباچه گفت: «از زمانی که وارد سینما شده‌ام، تا به حال پیش نیامده که پروژه‌ای را انجام بدهم که دوستش نداشته باشم. تمام فیلم‌هایی که تهیه‌کننده‌شان بودم را دوست داشتم و با علاقه انجام‌شان دادم.»
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
نادر فلاح در گفتگو با دیباچه از چالش‌های نقش خود می‌گوید

خانه تئاتر با خانه سینما تعامل داشته باشند و بگویند حتما از بچه های تئاتر برای نقش ها در فیلم ها استفاده کنند!

۱۱:۰۷  -  ۲۹ مهر ۱۴۰۰
دیباچه گزارش می‌دهد

روایتی از تولد دوباره یک فرهنگ/کشتی قصه به راه افتاد!

۱۳:۰۰  -  ۲۴ مهر ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها