چهارشنبه ۲۵ فروردين ۱۴۰۰  |  Wednesday, 14 April 2021

دیباچه

کد خبر: ۱۳۵۴۷
تاریخ انتشار : ۵۸ : ۱۶ - ۰۶ تير ۱۳۹۵
دیباچه: نمايش «ترنسميترها» به نویسندگى و کارگردانى حمیدرضا مهنانی در تماشاخانه استاد انتظامی خانه هنرمندان روى صحنه مى رود.

به گزارش دیباچه به نقل از مهر، نمايش «ترنسميترها» به نویسندگى و کارگردانى حمیدرضا مهنانی از روز پنجشنبه ١٠ تير تا چهارشنبه ٣٠ تير در خانه هنرمندان تماشاخانه استاد انتظامى روى صحنه مى رود. در اين نمايش سعید سالمی، شیده بیگ، حمیدرضا مهنانی به ایفای نقش می‌پردازند.

حميدرضا مهنانى در يادداشتى نمايش «ترنسميترها» را اينگونه معرفى كرده است: «و همه چیز عادی به نظر می رسد... اما فقط تا زمانی که پیرامون خود را سطحی نگاه می کنیم. گاهی لازم است چشم هایمان را ریز کنیم تا مفاهیم را وسیع تر درک کنیم. این شد که مجاب شدم تا برای اشاره به برخی نکاتی ساده اما عمیق، قصه ای را متجلى كنيم تا شاید به واسطه اش به ابتدا و انتهای هر آنچه که در زندگی ست بیشتر بیاندیشیم.

دیباچه-ترنسميترها


همه چیز در دو قدمی ما آماده دستیابی ست، کافی ست کمی اندیشه ها را به سوی آنچه که می خواهیم سوق دهیم و واژه ها را در رفتار بیابیم و رفتارها را واژه مند کنیم. بدیهی ست، تا انچه را که می خواهیم در خویشتن نیابیم در هیچ کجای کیهان هستی نخواهیم یافت.»

این اثر نمایشی از ١٠ تا ٣٠ تير هر روز ساعت ١٨ در خانه هنرمندان، تماشاخانه استاد انتظامى روى صحنه مى رود.

عوامل این نمایش عبارتند از دستیار کارگردان و برنامه ریز: امیرحسین سیر، دستیار کارگردان: علی ایمان وردی، پوریا مشهدی ملک، مشاور کارگردان: میلاد شجاعی، منشی صحنه و طراح لباس: شهرزاد فاطمی، مدیر صحنه: غزاله نصیرلو، طراح صحنه و ساخت دکور: محمود صادقی، طراح گریم: هانی گلشاهی، عکاس: دلارام کامکار، فرناز فارسی،

موسيقی(گيتار): مهرداد قاسمی، مشاور رسانه اى: گروه هنرى پژواک.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در کارگاه مجازی زبان و ادبیات فارسی مطرح شد

زبان و ادبیات فارسی بیش از ۸۰۰ سال زبان و ادبیات رسمی و دیوانی هندوستان بوده است!

۱۳:۴۱  -  ۲۳ فروردين ۱۴۰۰
گفت و گو صمیمی دیباچه با « صهبا شرافتی » بازیگر نقش روناک در سریال « نون خ »

کاراکتر « روناک» شبیه شخصیت خودم است! | هر حرفی جایی دارد ،اگر موقعیت‌ها اشتباه گرفته شود عصبانی می­ شوم!

۱۱:۵۳  -  ۲۱ فروردين ۱۴۰۰

« کرونا » خانه سینما را تعطیل کرد!

۱۳:۴۴  -  ۲۲ فروردين ۱۴۰۰
آخرین اخبار