پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰  |  Thursday, 21 October 2021

دیباچه

کد خبر: ۱۳۵۴۰
تاریخ انتشار : ۳۹ : ۱۶ - ۰۶ تير ۱۳۹۵
دیباچه: بهاره رهنما بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون درباره اجرای نمایش «کسوف» به کارگردانی ایوب آقاخانی یاددشتی منتشر کرد.

به گزارش دیباچه به نقل از مهر، بهاره رهنما در یادداشتی نمایش «کسوف» به کارگردانی ایوب آقاخانی را که این روزها در تماشاخانه باران روی صحنه است یکی از آثار ماندگار درام ایرانی خوانده است.

دیباچه-بهاره رهنما


در این متن آمده است:

«دو بار در زندگی احساس کردم یک مرد می تواند به عمق جان زن ایرانی سفر کند و دردهای پنهان او رابشناسد، یک بار با خواندن «باغ بلور» محسن مخملباف و بار دیگر با دیدن نمایش «کسوف» به نویسندگی و کارگردانی ایوب آقاخانی، کاری که به غایت و زیبایی حس و درد مادری و فراق عاشقانه یک مادر را به تصویر می‌کشد.

بماند که درد دیگر پنهان در اثر، درد غربت و مهاجرت هم در این اثر از بهترین پرداخت های ممکن برخوردار است و به جان تماشاگر می نشیند. در این میان بازی های تکان دهنده حمید آذرنگ و نسیم ادبی، «کسوف» را به یکی از آثار ماندگار درام ایرانی بدل می کند. دیدن این اثر درخشان را از دست ندهید و تا دیر نشده به تئاتر باران بروید ساعت ۹ شب.»

 

نمایش «کسوف» به نویسندگی و کارگردانی ایوب آقاخانی و تهیه کنندگی نورالدین حیدری ماهر هر شب ساعت ۲۱ در تئاتر باران به صحنه می‌رود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
نادر فلاح در گفتگو با دیباچه از چالش‌های نقش خود می‌گوید

خانه تئاتر با خانه سینما تعامل داشته باشند و بگویند حتما از بچه های تئاتر برای نقش ها در فیلم ها استفاده کنند!

۱۱:۰۷  -  ۲۹ مهر ۱۴۰۰
دیباچه گزارش می‌دهد

روایتی از تولد دوباره یک فرهنگ/کشتی قصه به راه افتاد!

۱۳:۰۰  -  ۲۴ مهر ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها