شنبه ۰۱ آبان ۱۴۰۰  |  Saturday, 23 October 2021

دیباچه

کد خبر: ۱۳۳۷۶
تاریخ انتشار : ۴۹ : ۱۶ - ۰۵ تير ۱۳۹۵
دیباچه: تهیه کننده فیلم دلم می خواد توضیحاتی درباره وضعیت این اعلام کرد.

به گزارش دیباچه به نقل از ایلنا ، علی تقی پور با انتشار متنی، آخرین وضعیت فیلم دلم می خواد را اعلام کرد که متن کامل آن به شرح زیر است :

دیباچه-علی تقی پور


چند روز پیش خبری در رسانه‌ها منتشر شد پیرامون فیلمنامه جدید بهمن فرمان آرا که در خلال آن خبر، درباره سرنوشت آخرین فیلم ساخته شده توسط بهمن فرمان آرا به نام «دلم می‌خواد» آمده بود: فرمان آرا همچنین با انجام اصلاحاتی در فیلم قبلی‌اش «دلم می‌خواد» این فیلم را به شورای پروانه نمایش ارائه کرده و منتظر پاسخ این شورا است. طبق اعلام گروه سازنده این فیلم، ‌ این اصلاحیه‌ها شامل موارد جزیی است و ضربه‌ای به فیلم وارد نمی‌کند. همچنین مشکلات این گروه با تهیه کننده نیز حل شده است به این معنا که تهیه‌کننده این اثر تغییر کرده و در حال حاضر بانک «آینده» سرمایه‌گذار این فیلم است.

علی تقی‌پور، تهیه کننده فیلم «دلم می‌خواد» پیرو انتشار این خبر متن زیر را در اختیار رسانه‌ها قرار می‌دهد:

خبر فوری (هنر ناگهانی)

به صورت ناگهانى سازمان سینمایى از بهارستان به شهرستان لواسانات منتقل گردید و با همین انتقال مکان به صورت ناگهانى، رییس سازمان سینمایى نیز تغییر کرد.

و به صورت ناگهانى نیز جناب آقاى استاد بهمن فرمان آرا با حفظ سمت به ریاست این سازمان جهت تصمیم گیریهاى قانونى در منزل خود، توسط خود، به صورت ناگهانى منصوب شد.

قبل از این نیز در سالهاى گذشته هواداران ایشان، مشاوران تبلیغاتى ایشان و یا خود ایشان، ایشان را توسط خودشان حتى به تهیه کنندگى اجرایى فیلم «آخرین وسوسه مسیح» ساخته مارتین اسکورسیزى (به استناد ویکى پدیا)، نیز منصوب کرده بودند. (پیشنهاد سرمایه گذارى از سوى استیون اسپیلبرگ، خرید خانه چارلى چاپلین و... نیز از این دست است)

بعد از انتصاب ایشان توسط خودشان به سمت ریاست سازمان سینمایى به صورت ناگهانى، اولین اقدامى که جهت اعتلاى سینماى حرفه اى انجام دادند تا مِتُدى نوین، بدیع و پیشرو جهت الگوپذیرى سینماى جهان نیز باشد عزل تهیه کننده آخرین فیلمشان بعد از گذشت سه سال از تولید، و همزمان با زمزمه هاى اکران عمومى فیلم به صورت کاملاً قاطع در منزل شخصى خود، و انتصاب یک بانک به عنوان تهیه کننده جدید به صورت ناگهانى بوده است.

امید آن است که ایشان با درایت، شناخت و التزامى که نسبت به قانون، فرهنگ و هنر سینما در دهه هشتم زندگى با برکت خود دارند، و با عنایت به مسئولیت جدیدى که براى خود به صورت ناگهانى ایجاد کرده‌اند، و با تکیه بر دانش علمى، فرهنگى و هنرى که در ایشان متبلور است بتوانند با عزل و انتصابات بعدى راه گشاى هنر-صنعت سینما باشند.

و من ا... التوفیق

رونوشت: جراید و خبرگزارى هاى پابرجا

پى نوشت: تهیه کننده ى معزول!!!
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
به بهانه پخش قطعه ای جذاب از منوچهر نوذری، منوچهر آذری و مهدی کاشانیان

مدیران سازمان صدا و سیما ،شادی و نشاط را در برنامه های تلویزیونی و رادیویی اولویت اول قرار دهند!

۱۵:۳۸  -  ۰۱ آبان ۱۴۰۰
نادر فلاح در گفتگو با دیباچه از چالش‌های نقش خود می‌گوید

خانه تئاتر با خانه سینما تعامل داشته باشند و بگویند حتما از بچه های تئاتر برای نقش ها در فیلم ها استفاده کنند!

۱۱:۰۷  -  ۲۹ مهر ۱۴۰۰
دیباچه گزارش می‌دهد

روایتی از تولد دوباره یک فرهنگ/کشتی قصه به راه افتاد!

۱۳:۰۰  -  ۲۴ مهر ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها