چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰  |  Wednesday, 04 August 2021

دیباچه

کد خبر: ۱۰۶۳۰
تاریخ انتشار : ۲۸ : ۲۲ - ۲۲ خرداد ۱۳۹۵
دیباچه:دكتر ميرباقری معاون سيما، در حكمی سليم غفوری را به عنوان مدير شبكه مستند سيما منصوب كرد.دیباچه-سلیم غفوری-مدیرشبکه مستند1


به گزارش دیباچه به نقل از  روابط عمومی رسانه ملی، معاون سيما در حكم سليم غفوری، با اشاره به تخصصی بودن شبكه مستند بر لزوم توليد ، تامين و پخش مستند در همه موضوعات در اين شبكه تاكيد كرد.
دكتر مير باقری در اين حكم مدير شبكه مستند را به بهره گيری از الگوی كارآمد و اثربخش مديريت پيام و استفاده از نظرات كارشناسان متعهد و خبره در ارتقای كيفی و هنری توليدات مستند در جهت افزايش سرمايه اجتماعی كشور، تعميق گفتمان انقلاب اسلامی  و مقابله موثر با جنگ نرم دشمن و آرايش رسانه ای نظام سلطه  توصيه كرده است.
وی در بخشی از حكم خود بر توليد مستندهای فاخر به ويژه مستندهايی كه روايتگر تاريخ بزرگ انقلاب اسلامی و دفاع مقدس هستند تاكيد كرد.
دكتر ميرباقری در اين حكم از زحمات امير تاجيك درطول تصدی مديريت شبكه مستند قدردانی كرد.

بر اساس گزارش خبرنگار رادیو وتلویزون دیباچه سید سلیم غفوری متولد 1352 در رشت است . وی کارگردان و تهیه کننده مستند، فعال فرهنگی، دانش آموخته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه آزاد اسلامی می باشد و مدیر گروه مستند شبکه افق از سال 91 تا کنون بوده است . از سوابق کاری دیگر او عبارتند از مدیر مرکز فرهنگی میثاق ، دبیر اتحادیه بین المللی امت واحده و عضو شورای مستند مرکز مستند سوره حوزه هنری .

غفوری تهیه کننده ده ها برنامه مستند از جمله نسیم حیات، جنگ پنهان، پارسیان زنگبار، آسیایی های به غزه می روند، کاروان آزادی، مرزبانان، قیام صحرا، اسرار زندان ابوسلیم، نیمه خاموش، خوابهای سیاه و ... بوده است و عضویت در هیئت انتخاب و داوری ده ها جشنواره در حوزه مستند از قبیل جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران، بخش مستند جشنواره فیلم فجر، جشنواره تسنیم، جشنواره سما، جشنواره رویش و ... در کارنامه او به چشم می خورد .
وی همچنین فعالیت موثر در عرصه جذب، آموزش و سازماندهی جوانان مستعد در راستای تشکیل گروههای مستندساز ،برنامه ریزی و مدیریت کاروان آسیایی شکست حصر غزه ، برنامه ریزی و مدیریت کاروان زائران صلح سوریه با حضور هنرمندان کشورمان در سوریه ، برنامه ریزی، هماهنگی و اعزام گروه های مختلف مستند ساز به نقاط بحرانی منطقه و جهان اسلام داشته است .
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
سیاوش دمیریان موسیقیدان و نوازنده پیانو در گفتگو با دیباچه مطرح کرد:

مدیریت نادرست بزرگترین ضعف ارکسترها| هدف اصلی ارکستر‌ها و موسیقی جدی آگاهی سازی است!

۱۴:۱۷  -  ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
مجید حسین خانی خواننده به دیباچه گفت:

دلیل بی تفاوتی خانه موسیقی را نمی‌دانیم| استاد شجریان پشتیبان آواز ایرانی بود!

۱۴:۵۱  -  ۰۹ مرداد ۱۴۰۰
«حسین حقیقی» خواننده سبک پاپ در گفتگو با دیباچه مطرح کرد:

تا کی باید برای مخاطبان غزل بخوانیم ! چرا نمی‌گذارند مردم با موسیقی رپ اعتراض کنند?

۱۴:۰۸  -  ۰۶ مرداد ۱۴۰۰
تبعات بی‌احترامی به کتاب از نگاه « اسماعیل آذر» در گفت و گو با « دیباچه »

بی‌احترامی به کتاب یا فروش کیلویی آن کار ناروایی است که به نفع نظام و کشور ما نیست!

۱۴:۲۰  -  ۰۶ مرداد ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها