چهارشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۹  |  Wednesday, 24 February 2021

دیباچه

کد خبر: ۵۸۳۳
تاریخ انتشار : ۲۴ : ۰۸ - ۰۸ اسفند ۱۳۹۴
عاطفه شیوافر تهیه‌کننده ویژه برنامه نوروزی «خورجین کلمات» گفت: «خورجین کلمات» جزو ویژه‌برنامه‌های شبکه‌ رادیویی جوان است که در ایام نوروز با حضور خود شنوندگان به روی آنتن می‌رود.



دیباچه:


برنامه عیدانه 95، این روزها با حضور مخاطبان رادیو جوان و بر اساس طرحی خلاقانه از خود این عزیزان در استودیوی رادیویی ضبط می‌شود.

دیباچه-رادیو جوان


‌تهیه‌کننده مسابقه رادیویی «دو به دو» در خصوص ویژه‌برنامه‌ «خورجین کلمات» توضیح داد: این برنامه با چینش با مزه و طنز کلمات فارسی، تاکید بسیاری بر تلفظ و استفاده‌ کلمات فارسی دارد.


شیوافر افزود: «خورجین کلمات» در واقع یک دورهمی است که بخش‌های مختلف آن را خود مخاطبان طراحی می‌کنند.


وی به بخش‌های مختلف ویژه‌برنامه نوروزی اشاره کرد و گفت: طراحی قسمت‌های برنامه به این صورت است که حاضران در استودیو با ارائه طرحی خلاقانه و طنز، در بیست کلمه به معرفی خود می‌پردازد و سپس در هشت واژه در پایان برنامه خداحافظی می‌کنند.


باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: تهیه‌کننده برنامه «عقیق» در ادامه اظهار داشت: ویژه برنامه نوروزی «خورجین کلمات» با استفاده از موسیقی‌های شاد و مفرح و همکاری شنوندگان، سعی دارد با ایجاد فضایی جذاب و طنز اوقات خوشی را برای مخاطبان در ایام نوروز رقم بزند.


شیوافر در پایان خاطرنشان کرد: «خورجین کلمات» به گویندگی شایان بهلولی و نویسندگی عاطفه شیوافر هر روز در عیدانه 95 به روی آنتن شبکه رادیویی جوان می‌رود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹