سه‌شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹  |  Tuesday, 09 March 2021

دیباچه

کد خبر: ۵۳۳۶
تاریخ انتشار : ۰۰ : ۱۰ - ۲۸ بهمن ۱۳۹۴
نخستین آلبوم رسمی امیرعلی بهادری از صبح امروز در بازار موسیقی کشور منتشر شد.دیباچه:

آلبوم «سلام ساده» نخستین آلبوم رسمی امیر علی بهادری صبح امروز از سوی شرکت پخش دنیای هنر روانه بازار موسیقی کشور شده است.

دیباچه-امیرعلی بهادری


این آلبوم در ده قطعه به نام‌های: «بهار خاکستری، باورت نمیشه، میم- نون- ت- واو، عوض نشو، نقطه کور، فکرای منطقی، خاطره، پرتگاه، بی خداحافظی، نگران نباش» منتشر شده است که آهنگسار و ترانه سرای تمام قطعات آلبوم خود امیرعلی بهادری است.

آرون حسینی، پیمان میرزایی و سامان لاترانی از جمله هنرمندانی هستند که در این آلبوم با امیرعلی بهادری همکاری کرده‌اند. محمد فلاحی میکس و مسترینگ کلیه قطعات این آلبوم را انجام داده است و «زایا سلیمان» نیز تهیه کننده این آلبوم است که از صبح امروز در سراسر کشور منتشر شده است.

زایا سلیمان صبح امروز و پس از انتشار این آلبوم در بازار موسیقی کشور توضیح داد: «آلبوم بالاخره امروز روانه بازار موسیقی کشور شده و امیدواریم مورد توجه دوستداران این خواننده قرار بگیرد. به هر حال برای انتشار این آلبوم زحمات زیادی کشیده شده است و همین باعث شده آلبومی قوی و با پتانسیل بالا را شاهد باشیم.»

موسیقی ما نوشت: سلیمان درباره اجرای زنده و کنسرت‌های امیرعلی بهادری نیز گفت: «به زودی تور سراسری کنسرت‌های امیرعلی را آغاز خواهیم کرد که به محض قطعیت، اطلاع رسانی خواهیم کرد.»
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹