شنبه ۳۰ تير ۱۴۰۳  |  Saturday, 20 July 2024

دیباچه

کد خبر: ۴۲۳۴۴
تاریخ انتشار : ۵۳ : ۱۴ - ۲۳ بهمن ۱۳۹۵
به گزارش دیباچه، اشکان خطیبی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش از استعفای خود از سمت مدیریت پردیش چارسو خبر داد. وی نوشت: 
عکس|استعفای مدیر پردیس سینمایی چارسو!

به نام خداوند راستى

پس از گذشت كمتر از دو سال از انتصاب م به عنوان مدير پرديس نوپاى چارسو عليرغم گمانه زنى هاى اوليه مبنى بر عدم توفيق اين پرديس در جذب مخاطب به دليل واقع شدن در منطقه ا ى تجارى در مركز شهر تهران،به لطف خدا،همراهى همكاران م در مجموعه و برنامه ريزى مدون مبنى بر جذب مخاطب فهيم به كمك برنامه هايى فراتر از اكران معمول و موظفِ فيلم ها،امروز پرديس چارسو به عنوان يكى از مهم ترين و پرمخاطب ترين پرديس هاى سينمايى ايران و كاخ جشنواره هاى مهمى چون سينما حقيقت،فيلم كوتاه تهران و جشنواره جهانى فجر شناخته مى شود.

طراحى يك روش كارى و اجرايى نظام مند،تربيت كادر اجرايى كم خطا،استفاده از ظرفيت هاى بالقوه ى مجموعه براى برگزارى نمايشگاه هاى نقاشى و عكس،تئاتر،كنسرت ،شب هاى ادبيات،نقد فيلم و... از جمله اهدافى بود كه از ابتداى امر بر خودم تكليف كردم و خوشبختانه همه ى اين امور محقق شدند.

امروز در تاريخ ٢٣ بهمن ٩٥ و پس از اتمام سى و پنجمين جشنواره فيلم فجر،تصميم به قطع همكارى با مجموعه چارسو را به دلايل شخصى اعلام مى كنم.

ضمن تقدير و تشكر از حمايت و تعامل سازمان امور سينمايى،اداره كل سينماى حرفه اى و موسسه سينماشهر،ازخداوند متعال براى مجموعه چارسو آرزوى موفقيت،استمرار درك مخاطب هنرى،نظم و مشترى مدارى دارم.

باقى بقايتان

اشكان خطيبى

٢٣ بهمن٩٥


برچسب ها: دیباچه ، اشکان خطیبی
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
عضو تیم ملی تنیس روی میز ایران به دیباچه پاسخ داد:

تنیس روی میز ایران چه زمانی در المپیک تاریخ ساز می شود؟

۲۰:۵۲  -  ۲۵ تير ۱۴۰۳
گفتگو دیباچه با شیوا ایوبی بازیگر نمایش «دریاکنار»

بیشترین شاخصه ی " دریاکنار" توجه به خانواده و ارزش نهادن به این بستر تربیتی است

۱۷:۲۰  -  ۲۳ تير ۱۴۰۳
ملی پوش ریکرو ایران در گفت‌وگو با «دیباچه» مطرح کرد؛

حضور در المپیک رویای هر ورزشکاری است/مطمئن بودم سهمیه می‌گیرم

۱۷:۵۶  -  ۲۱ تير ۱۴۰۳
پربازدیدها
آخرین اخبار